15 gün süren kahverengi akıntı.. lütfen yardım..

Silaammm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2013
142
7
Arkadaslar 2-3 gün sarı renkte akıntım oldu daha sonra kahverengiye dönüştü. Ve kahverengi akıntım 15 gün sürdü.. sonra geçti ve şuanda hiç akıntım yok.. sizce bu yerlesme kanaması mıdır yoksa kist midir?? bu kadar uzun süren kahverengi lekelenme ne olabilir??
bilgisi olan varsa rica ediyorum yardım edin..

Son düzenleme:
Yardım edebilecek fikri olan kimse yok mu.. Cok arastırdım ama bulamadım lutfen bilginiz varsa yardımcı olun..

canım daha oncekı yazdığın konuyu okudum bu durumda dusundugun şey yok merak etme bu kıst olabılır bence cunku onemlı bısey bence doktora gıt ayıp degıl sonuçta eger onemlı bır hastalık yada onemsız bısey dahı olsa ıcın rahatlar

canım daha oncekı yazdığın konuyu okudum bu durumda dusundugun şey yok merak etme bu kıst olabılır bence cunku onemlı bısey bence doktora gıt ayıp degıl sonuçta eger onemlı bır hastalık yada onemsız bısey dahı olsa ıcın rahatlar

Gercekten cok tesekkur ederim cevabın icin.. Kendimi gercekten caresiz hissediyorum cunku.. Buraya birinin yazdıgını gormek bile beni mutlu etmeye yetiyo bir de olumlu seyler okuyunca gercekten icinde bulundugum durumdan biraz olsun sıyrılıyorum.. Insallah yoktur.. Tekrar test yapıp doktora gitmeyi dusunuyorum.. Bundan once de bilgi almak amacıyla yazdım 15 gun surermi yerlesme lekelenmesi diye. tekrar cok tesekkur ederim

Ayni seyi 2 sene once bende yasamistim.ilk basta kahverengi bi akinti oldu.sonra ara ara kanli akinti halini aldi.adet kanamasi gibi degildi.siyah kirmizi kahverengi karisik biseydi.kotu bi kokusu da vardi.tam 20 gun surdu.doktora gittim.film cekti ultrasona soktu.hicbisey cikmadi.kist falan hic bisey.muhtemelen yumurtaliklarini usuttun yada ayaklarindan soguk aldin o yuzden olmustur dedi.ilac falanda vermedi zaten doktora gittkten bi kac gun sonra kesildi.belki icini rahatlatmistir biraz soylediklerim ama yinede bi doktora gorunmeni tavsiye ederim.

Ayni seyi 2 sene once bende yasamistim.ilk basta kahverengi bi akinti oldu.sonra ara ara kanli akinti halini aldi.adet kanamasi gibi degildi.siyah kirmizi kahverengi karisik biseydi.kotu bi kokusu da vardi.tam 20 gun surdu.doktora gittim.film cekti ultrasona soktu.hicbisey cikmadi.kist falan hic bisey.muhtemelen yumurtaliklarini usuttun yada ayaklarindan soguk aldin o yuzden olmustur dedi.ilac falanda vermedi zaten doktora gittkten bi kac gun sonra kesildi.belki icini rahatlatmistir biraz soylediklerim ama yinede bi doktora gorunmeni tavsiye ederim.

ya gercekten coookkk ama cok tesekkur ederim.. Benimkininde bitmesi tam olarak 20 gün sürdü diyebilirim ve kendi kendine gecti aynen.. Cok fazla arastırma yaptım ama hic boyle bir seye rastlamadım yani 15-20 gun surdugunu okumadım kimsenin.. Suan gercekten cok rahatlattın beni Allah razı olsun.. Bende kist oldugunu dusunmuyorum zaten hic agrım yok kist olsa agrı yapardı diye dusunuyorum.. 1 konu actım yine nisanlıyım ve hamilelikten korkuyorum akıntının sebebi bebekmi diye cok korktum ama dedigim gibi 20 gun suren kimseyi okumadım.. Suanda akıntım yok hatta normaldende az diyebilirim kuru gibi geliyo yani.. Hamilemiyim diye korkmustum acıkcası doktora gidememistim o yuzden ama son 1 test yapıp doktora gitmeyi dusunuyorum.. Insallah dedigin gibidir..

Son düzenleme:
Yardım edebilecek fikri olan kimse yok mu.. Cok arastırdım ama bulamadım lutfen bilginiz varsa yardımcı olun..
Merhaba benim adetten 1 gün önce yada tam adet günü tam hatırlamıyorum önce hafif kahve leke geldi daha sonra 2 gün 1 er petlik kahve akıntım geldi ve bitti kırmızı hiç gelmedi ve ardından her gün sadece peçeteye silince kahve leke geldi çok az ama hergün oldu bu sebebi nedir? daha önce doktora gittim rahim sertleşmesi var dedi anlamıyorum hayatımda ilk kez böyle bişeyle karşılaştım sizce sebebi nedir?

X