15 gün adet im gecikti

ebruli1976

Guru
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2009
188
8
48
5 inde olmam gerekiyordu olmadım ayın 8ine kadar sigara içtim sakinleştirici hapımı kullandım vede diş için röntgene girdim eğer hamişsem napıcam yarabbim bu arada karsta oturuyorum ühüüüü hastanesi çok kötü bakımsız doktor yok ebeler varmış ben napıcam o kadar çok istememe rağmen bu ay kesin hamile değilimdir diyorum bu arada anca köyden çıkıp yarın karsa gidip test alıcam allahım sağlıklı ve hayırlısıysa hamiş kalayım yoksa hamiş olmayım dua edin kızlar:18:

5 inde olmam gerekiyordu olmadım ayın 8ine kadar sigara içtim sakinleştirici hapımı kullandım vede diş için röntgene girdim eğer hamişsem napıcam yarabbim bu arada karsta oturuyorum ühüüüü hastanesi çok kötü bakımsız doktor yok ebeler varmış ben napıcam o kadar çok istememe rağmen bu ay kesin hamile değilimdir diyorum bu arada anca köyden çıkıp yarın karsa gidip test alıcam allahım sağlıklı ve hayırlısıysa hamiş kalayım yoksa hamiş olmayım dua edin kızlar:18:
mrb bu dediklerini adetinin geçiktiğini bilebilemi yaptın yoksa unutunmu canım merak etimde

mrb bu dediklerini adetinin geçiktiğini bilebilemi yaptın yoksa unutunmu canım merak etimde
yok yaw ne bile bilesi bile bile yapılırmı işte hemen sigara ve ilaç larımı bıraktım ilaçlarımda panik atak ilaçlarım inşallah gene çıldırmam
:KK52::KK52::KK52:

yok yaw ne bile bilesi bile bile yapılırmı işte hemen sigara ve ilaç larımı bıraktım ilaçlarımda panik atak ilaçlarım inşallah gene çıldırmam
:KK52::KK52::KK52:

allah senin hakında hayırlı olanı versin.inşsllah sağlıklı bir gebelik yaşarsın.amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

dzensizmi adetlerin?
eger gebeli istiyorsan dunu tahmin etmissindir? bir belirti varmi ?
normal idrar testi yapsanda cikar kanimca.
hem ilk donemde yapilan seyler bebge zarar vermez verirsede dusermis
oyle diyorlar sen icini ferah tut.
bende adetime kadar ictim sigara gunde 4-5 tane. ama adet olmayinca kestim
bende gec dollenme oldugu icinde bebege zarari oldugunu sanmiyorum

cnmm bn de 13gün gecikmeyle regl oldum =( inşlh sen regl olmazsn güzl haberler alrsın cnm...

hadi kızlar inşallah gelirsede baş göz üstüne ne yapabilirim hani illada olsun demiyorum çünkü bulunduğum şehir ve imkanlarım hamileliğimi sorunsuz yaşamam için uygun değil :KK55::KK55::KK55:

aay bebiş mi geliyoru ne güzel ne hoş sevinçç ne güzel şaşkınlık bu böyle:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
sağol canım darısı tüm isteyenlere bebişim dürtükledi kalk yapta öğren artık buradayım diye yaramaz olucak belli testi yaptım ve sonuç çift çizgi çılgınım ben yaw bu saatte
:KK52:

:KK52::KK52:

sağol canım darısı tüm isteyenlere bebişim dürtükledi kalk yapta öğren artık buradayım diye yaramaz olucak belli testi yaptım ve sonuç çift çizgi çılgınım ben yaw bu saatte

Canımmm hayırlı uğurlu olsun bebişin..Sağlıcakla kucağınıza alırsınız inş. Ben de hususi gece 4 te kalkıp test yapmıştım:)

amin amin ya bende anne olmak istiyorum artık yaa biran evvel şu evllilik işleri bitsede oofff

ben gecikmeydi falan filandı derken benim eleman 8 DOKTORUMUZ BÖYLE DEDİ) ÇOKTAN 8 HAFTALIK OLMUŞ BİLE darısı tüm istiyenlere :KK49::KK49:

X