15 aylik bebeğim geceleri uyumuyor

Bu gece 2 kere git gel yaptım bak çocuk 4 yaşında askere gidecek oldu hala anne anne bir dönem yatağın yanına oturdum hiç dokunmadım alışsın gece çağırmasın diye ne değişti yemin ediyorum ki hiç bir şey . Birde gece bizim merkezi sistem kalorifer yanmıyor gece beni çağırıyor ve gidiyorum üşüyorum kalkınca da . Geçen hafta ciddi bir şekilde hastaydı ve yemin ediyorum ki 10 dk da bir uyandı hiç uyumadık. Eşim nöbetçiydi bir gece benim de kesin duşa girmem lazımdı 1 dk da duş aldım gece

Millet sanıyor ki Tuğçe deliksiz Uyuyor çocuk büyüdü Tuğçe rahat arkadaşlar inanmayın yalan dolan ya

Gündüz uykusu nasıl? Uyku aralıkları nasıl, yorgun mu düşüyor acaba?

Gece beslenmesini kesin en azından uyansada varlığınızı bilince geri uyuyor elini tutun sırtına dokunun falan bende 1 bucuk saatte bir kalkardım cok zor oluyor gece beslenmesi kesilince ek gıdada uykuda düzene giriyor

Evet herkes aynı şeyi söylüyor. Zor bir süreç. Allah yardımcımız olsun.

Gece beslenmesini kesin en azından uyansada varlığınızı bilince geri uyuyor elini tutun sırtına dokunun falan bende 1 bucuk saatte bir kalkardım cok zor oluyor gece beslenmesi kesilince ek gıdada uykuda düzene giriyor
Bazen o da yeterli gelmiyor bağırıyor sebepli sebepsiz. Anlayamıyorum. Bir de gogus bölgesini çok kaşıyor uykuda. Psikolojik mi alerjiden mi Anlayamıyorum. Bizim sut diyetimiz halen devam ediyor .

Bazen o da yeterli gelmiyor bağırıyor sebepli sebepsiz. Anlayamıyorum. Bir de gogus bölgesini çok kaşıyor uykuda. Psikolojik mi alerjiden mi Anlayamıyorum. Bizim sut diyetimiz halen devam ediyor .
Biz diyeti 8. Ayda bıraktık artık alışması lazım dedi doktorumuz. Benim oğlumda sürekli göğüs bölgesini kaşıyor egzama olmuştu alerjiden dolayı krem kullandık ama hala kaşınıyor. Saçlarını kulaklarını yoluyor uykuda böyle uyandırıyor kendini. Ben de gece beslenmesini kesmenin yollarını arıyorum ama imkansız gibi çünkü meme delisi

Aynen sanki benim oğlumu tarif ettiniz. Öyle şeyler yapıyor ki sanki diyorum acaba başka bir sıkıntısı mı var cocugun kulağımı ağrıyor orası burası mı ağrıyor diye ama gündüz hiç birsey yok. Arada agri kesici veriyorum hatta ama aynı.
Bu uyku eğitimi için de cesaret edemiyorum yaza daha uygun olacak gibi geliyor yazın deniycem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…