.

Lale orak

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2024
6
8
24
Sürtünmeyle ilişki yaşadığım iki ay oldu adetimde gecikme olmadı ve iki kere adet oldum karnımda Linea gibi bir çizgi belirmiş ve hamilelik belirtilerin var bulantı karın şişkinliği geğirme gebemiyim sizce

Doğur o zaman canım ne diyelim. 2 ay geçmiş zaten üstünden yasal sınırı da geçmişsin kürtaj da olmaz artık. Yapacak bir şey yok isim falan seç bari ya da beşik falan almaya başla.

İki kömürü birbirine sürtüp ateş çıkaranlar gibi size sürtüşüp çocuk çıkarmaya çalışıyorsunuz ya ahshsjdd

İnt te araştırdığım kadarıyla
İnternetten bu konuda bilgi öğrenmek yerine 24 yaşında iseniz gerçekten doktora gidin muayene olun.
Adam akıllı korunup normal ilişki yaşayın.

Sürtünen insanları anlamıyorum amaç ilerde birisi ile birlikte olmadım bakireyim mi demek?

Bu arada hamile olursan da hayırlı olsun şimdiden

Olmazsa bidaha olmayacak zaten
Ya olursa da işte alel acele evlendirir aileler iki üç sayar söverler belki ama napcaklar kapıya mı koycaklar ? Bir şey olmaz hem kısa yoldan evlenmiş çoluk çocuk sahibi olmuş olursunuz. Ondan sonra ver elini ateşli sürtünmeleerr. Sürtünme belli ki bir zevk meselesi. Go girl !

Bu durumda yüksek ihtimalki çocuk balık burcu olucak bence özelliklerini iyi öğren ona göre davranırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…