14 yaşındaki genç bir kıza yardım etmek isteyen varmı?¿

turnay1253

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2015
3
1
29
Herkese selamlarben 14 yaşında 8. Sınıf öğrencisi bir gencim.kilom 77 ve boyum 1.65 normalde kilomu o kadar çok göstermiyorum am. Hem fazlalıklarım bell oluyo hem de insanlar benim kilomu anlamasalar da ben biliyorum :KK43: ve bunun yanında kilom daha da artmadan veya bir sağlık problemi çıkmadan. önlemimi bu yaşta almak istedim.sakın beni boş biri. olarak görmeyin haftada 2 gün. günde 4 saat voleybol. oynuyorum bir klüpte ve. dershaneme ve okuluma. yürüyerek gidyorum ( bu yolların dik yokuşu da var ) .işte benim hikayem de böyle.yaşım dolayısıyla nasıl bir liste önerirsiniz?¿ önerilerinizi bekliyorumm :)

Kesinlikle yıpratıcı bir diyet konusuna girme yaşın çok genç biraz karbonhidrattan kesebilirsin ama et,ymurta, balık gibi gıdalardan sakın uzak kalma.

Kesinlikle yıpratıcı bir diyet konusuna girme yaşın çok genç biraz karbonhidrattan kesebilirsin ama et,ymurta, balık gibi gıdalardan sakın uzak kalma.
Teşekkür ederim :)

X