14 şubat sevgililer günü erkeğe ne hediye alıcaazzzzzzz

lty

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2012
29
1
Biri bana ayrdım etsin çok kararsızımm. 14 şubat yaklaşıyo sevgilime ne alıcam bilmiyorum şöyleki 23 yaşında ve bir çok kadından daha bakımlı giyimine sacına sakalına tenine aklınıza ne geliyosa çok özen gösterir beraber alışverişe cıkarız benden cok kıyafet alır kendisine avm'lerden şaşmaz alıcagı markalar bellidir yani tam bi terazi erkeği :) kıyafet almak istemiyorum her hafta kıyafet alıyoruz zaten artık yedek dolap alıcak o derece bundan önce zippo v.s şeylerle kurtuldum e tabi 2 senelik ilişki dogum günüydü sevgililer günüydü yıl dönümü ay dönümü arada küçük jestler derken alıcak hediye kalmadı sizlerden fikir istiyorumm :)

Burda reklamı dönen bi site var adını unuttum kendi kitabını bastırıosun çok hoş rastlarsam gönderirim sana

Ben kullandığı parfümden almayı düşünüyorum. Biraz sıradan olacak ama, bu yılda böyle olsun:)

Ay orta yerimden çatlicam:) :) Takıntı halinde sevgilisi olan arkadaşlarım sevgilime ne alcam diye debeleniyo... Ben de bıraktım artık akıl vermeyi sitelerden bakın işte diyorum...Nasılsa bir sürü indirim oluyo.
Ben de kendime hediye alcam, kargoyu da 14'üne denk getiricem:) burdaki dumonini fileli topuklu bot nasıl sizce, birini bulur muyum:) :) ? StilSOS.com - Sosyal Alışveriş | Yeni Kombinler, Ayakkabı, Giyim, Aksesuar

madem çok fazla kendine bakıyor.. bu parfümden al..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…