14 haftalık gebelik sık idrar

bahar496

Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2024
333
123
39
Kızlar merhaba 14 haftalık gebeyim ve hamileliğimin başından beri sık idrara çıkıyorum 10 dakika sürmüyor yani bi yere çıkmaya korkar oldum doktora sordum bu haftalarda azalmış olması gerek dedi ama azalmıyor 🤷 bu problemi yaşayan oldu mu nasıl bir çözüm olabilir

21.haftadayım hala aynı 😂😂 evet bir ara azaldı 8.haftalarda. ama 1 ay sürmüstür. simdi bir bardak su içip dışarı çıkayım 3-4 kez tuvalete çıkıyorum 🥲🥲 enfeksiyon vs yoksa normaldir.

Ay Allah senden razı olsun senden başka benim sorularıma cevap yazan yok 😂😂 tahlil verdim kum vardı sadece
kum bende de çıktı hafif düzeyde. bir sorun yoktur yani sıkma canını. benim doktorum normal karşılamıştı sık idrara çıkmamı. her kontrolde idrar tahlili istiyor zaten. sorun çıkmadığı için hiç takmadı benim doktorum 😂

Niye azalsın ki artıyor aslında :/ bebek baskı da yapmaya başlıyor çünkü, enfeksiyon vs değilse bi problem de değil bence

Bende en son 2 hafta önce vermiştim yani bi sorun olsa illaki çıkardı bence
yani gayet normal. artık bebiş büyüyor mesaneye baskısı artıyor. azalmaz artık, artarak devam eder bundan sonra 🥲 ben 12.haftadan sonra gece 2-3 kez tuvalete kalkıyordum

X