14 haftalık cinsiyette yanılma

bahar496

Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2024
333
123
39
Kızlar bugün doktorum kız bebek dedi ama ben bir umut hala belki erkektir diye bekliyorum bu haftalarda cinsiyette yanılma olabilir mi

Kızlar bugün doktorum kız bebek dedi ama ben bir umut hala belki erkektir diye bekliyorum bu haftalarda cinsiyette yanılma olabilir mi
16. Haftada daha net belli olur. Bende 12. Haftada doktor kız dedi kesinleşsin diye 17. Haftada tekrar gittim doktor erkek dedi bir şok geçirdim iyi bakar misiniz diye sonra tekrar iyice baktı kızmış kordonu görmüş yanlışlıkla, oh dedim sonra bende hep kız istiyordum. Tabii ki sağlıklı olsun da ama insanın da içinden geçiyor işte. Sizde biraz bekleyip tekrar gidin.

3 hafta sonra tekrar gidicem ama benim doktorum kesin kız dedi değişmez dedi bakalım hayırlısı olsun sağlıkla gelsin de

Yanılma durumu olabiliyor bana 12. Hafta da büyük ihtimal kız dedi doktorum, 16 da kordon var net göremiyorum ama kız olabilir dedi, 17 de başka doktora gittim cinsiyetten emin olmak için o da bacakları kapalı göremiyorum dedi, 18 de kendi doktorum erkek gibi dedi, dedim hocam kız demiştiniz öylemi demiştim bi daha bakayım dedi detaylıca baktı %99 erkek bu dedi ki bende gördüm pipisini :) Allahtan birşey almamıştık ama eşimde bende kız fikrine kendimizi kaptırmıştık hatta isim bulmuştuk. Şimdi erkek ismi düşünmeye başladık henüz daha karar veremedik

Valla hayırlısı olsun da tabi bu haftalarda genelde yanılma olabiliyormuş o yüzden bende acaba değişir mi diye bi sorguladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…