14 gün gecikme

ftmkrks

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2009
270
5
slm arkadaşlar
adetim 14 gün gecikti geçen hafta içi idrar testi yaptım negatif geçen cuma kan testi yaptım 0.71 yani negatif (sanırım) dün gene idrar testi gene negatif ... dr a sordum geç yumurtlama olabilir diyor.. hesaplıyorum 6 haftalık hamile olmam gerekiyor (eğer hamileysem tabi )hamileysem daha belli olmuyor olabilir mi yoksa normal bi gecikme mi...
fikirlerinizle yardım eder misiniz

ne zamandır bebiş için çalışıyorsun önce nasıl korunuyordun?
ben uzun yıllar d.k. hapı kullandım 25 mayısta adet oldum ondan sonra bidaha kullanmadım hapı fakat adettende kesildim 2 kere olmam gerekirken hala daha olmadım adet söktürücü kullandım yine gelmedi haftaya bende tekrar doktora gitmeliyim bebiş yok testler negatif kist falan yok ultrasonda bakıldı sanırım yumurta oluşmadı bende

1 yıldır evliyim korunma hiç yok. dr bana fikir olarak yumurta oluşmamıştır dedi ultrasona bakarak değil..

peki doktorun ultrason falan yapmadımı hayret ya bence sen iyi bi doktor bul kendine benimki ultrasonda falan baktı hep herşey yolunda kist falan yok rahim normal dedi sadece d.k. hapını kestiğim için vicut şaşıyormuş bir çok kadında bu durum oluyormuş
bana bir hafta bekle adet olmazsan söktürü yazdı onu kullan dedi
tabi ben ümitlendim geç döllenme olur diye daha uzun bekledim öyle kullandım söktürücüyü fakat üstüne 2hafta geçti yine adet olmadım haftaya tekrar gideceğim doktora
aslında adet olursan 2.günü gel kan alıp hormonlarına bakalım demişti

bence sende seni iyice ultrasonla bide alttan bakan iyice herşeyi açıklayıp anlatan bi doktor bul en iyisi

ben bide bi hap araştırdım onu soracağım sende nette araştıra bilirsin cyclo prgynova adeti ve hormonları düzene koyuyor aynı d.k. hapı gibi kullanıyorsun ama korumuyor

ultrasona bakılmadı. ben pazartesiye kadar beklemek istiyorum.. hala bi değişiklik olmazsa o zaman gidicem ayrıntılı olarak.. adet tarihim gelmeden önce dr a gitmiştim ultrasona girmiştim idrar enfeksiyonu cıkmıştı yaygın bi şekilde onun bu gecikme ile bi alakası yoktur değil mi?:KK43: ben de sen gibi geç döllenme hayaliyle biraz daha beklemek istiyorum aslında hata mı yapıyorum acaba... :KK43:

X