13. Haftadan sonra cinsiyeti değişenler var mı?

Minikkedi00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2017
138
26
13+3 de bebisimize özelde doktor kesin kız dedi ona göre alışverişe başlamayi düşünüyorum aramızda sonradan bebişinin cinsiyeti değişenler oldu mu? Kesin tanı diyebilir miyiz?

13+3 de bebisimize özelde doktor kesin kız dedi ona göre alışverişe başlamayi düşünüyorum aramızda sonradan bebişinin cinsiyeti değişenler oldu mu? Kesin tanı diyebilir miyiz?
7.Aya kadar erkek dedikleri kuzenim, bebeğin bütün herşeyini isimli şekilde aldıktan sonra 8. Ayda erken doğumla kizini kucağına aldı minik prensesimiz Abdullah yazılı zibinla yatıyor

21 haftadayım daha dün detaylıda öğrendik farklı olduğunu 22.haftadan beri kız biliyorduk ve doktorum çok emindi, dün detaylıda birdenbire erkek oldu

Evet canım özel kendi klinigi olan bir doktordu. Sezeryanla acil doğuma alindiginda " ahahaha kordonmusssss, senin kız iyi saklanmış ahahahahah" dedi yüzsüz neyse ki prenses lazımdı aileye

Evet canım özel kendi klinigi olan bir doktordu. Sezeryanla acil doğuma alindiginda " ahahaha kordonmusssss, senin kız iyi saklanmış ahahahahah" dedi yüzsüz neyse ki prenses lazımdı aileye
Allah anneli babalı büyütsün bende emin olamadim hep erkek gibi hissediyordum çevremdeki herkes erkek dedi ama şimdi bende emin olamıyorum

Geçen instagramda video gördüm doğum oluyordu erkek bekledikleri kız çıkıyordu doğumda öğrenmişler tabi böyle vakalar bence istatiksel olarak az ama var yani tabi ki değişebilir yanlış görmüş olabilirler

Kesinlik 19.haftada detaylı ultrasonda rahmi goruntulendıgınde bellı olur
Aaa vajınal gordum deme ile kız cocuk teshısı konulmaz

Peki sizin de özel miydi ? Birde bebeğin bacak arasını göstermis miydi? Doktorunuz
Evet özelde doktorum. Önceki mesajımda yanlışlıkla 22 yazmışım 12. Haftadan beri kız biliyorduk. Ben zaten ultrasondan pek anlamıyorum doktor emin olarak kız demişti. Dün detaylıda perinatolog erkek dedi o baya detaylı gösterdi

Kaçıncı haftanizda erkek olduğunu öğrendiniz

Kesinlik 19.haftada detaylı ultrasonda rahmi goruntulendıgınde bellı olur
Aaa vajınal gordum deme ile kız cocuk teshısı konulmaz
Bacak arasına bakarak kız dedi ama ben emin olamadım sanki altta bir tomurcuk gibi bir şey var ekte fotoğrafı ekliyorum

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-20-17-04-06-574_com.miui.videoplayer.jpg
    61,4 KB · Görüntüleme: 45
18. Haftaya kadar kız biliyorduk bir kere de erkekle benzetmişti 18. Haftada başka doktor erkek dedi 22. Haftada detaylı ultrason erkek olduğunu söyleyince erkek olduğunu öğrendik

18. Haftaya kadar kız biliyorduk bir kere de erkekle benzetmişti 18. Haftada başka doktor erkek dedi 22. Haftada detaylı ultrason erkek olduğunu söyleyince erkek olduğunu öğrendik
18. Haftaya kadar doktor bebisinizin bacak arasındaki boşluğu göstermiş miydi ? Kız bebek nasıl erkek bebege dönüşebiliyor onu anlayamadım

18. Haftaya kadar doktor bebisinizin bacak arasındaki boşluğu göstermiş miydi ? Kız bebek nasıl erkek bebege dönüşebiliyor onu anlayamadım
Aynı doktor 13. Kız
14 erkek dedi pipi resim verdi ama kordon da çok falan dedi 16 direk kız dedi (aynı gün devlete gitmiştim bir sebepten orda da sordum o da üstünkörü bakıp kıza benzettim dedi )
Sonra 18 de doktor değiştirdim o erkek dedi ve biz cinsiyet falan da sormadık bir şok olduk pipş resim falan verdi 22 de netleşti detaylıda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…