13 gün geçiyor amam testler negatif..

DevilOrAngel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2010
25
0
arkdaşlar sitede yeniyim nereye ne yazcamı hiç bilmiyorum umarım doğru yere yazıyorumdur son adet tarihim 25 eylül ve hala adet olmadım dün doktora gittim hamile olabilirsin dedi kan testi istedi yaptık yok 5 gün öncede lekeler başlamıştı ama yoğunlaşmadı şuanda hiç bişi yok kan testi yanılmaz diyorlar kist filanda yok bide benim asla geçikmez bir gün bile aklım çok karıştı paylaşayım dedim

arkdaşlar sitede yeniyim nereye ne yazcamı hiç bilmiyorum umarım doğru yere yazıyorumdur son adet tarihim 25 eylül ve hala adet olmadım dün doktora gittim hamile olabilirsin dedi kan testi istedi yaptık yok 5 gün öncede lekeler başlamıştı ama yoğunlaşmadı şuanda hiç bişi yok kan testi yanılmaz diyorlar kist filanda yok bide benim asla geçikmez bir gün bile aklım çok karıştı paylaşayım dedim

test yapıldı sonuç negatif mi? anlamadım yazdığından:26:

Sanırım kan testi negatif çıkmış?...
Ben başlıktan gebelik testi sandım,eğer öyleyse bendede bir hafta öncesinde birşey çıkmamıştı,bir hafta sonra ise kan testimde pozitif oldugunu görmüştük...

Son düzenleme:

Canım birşe sormak istiyorum doğal yolla mı hamile kaldın yoksa tedavi edilecek bir durumun oldumu aşılama v.s bazı ilaçlar özellikle aşılama kullanılan adet gecikmsine yol açabiliyor bilgin olsun cnm.Hayırlısı inşallah müjdeli haberlerini alırız

Tamamen ayni durumdayiz.Yani benim de son adet tarihim 25 eyluldu ve hala birsey yok.2-3 gun arayla idrar testi yapiyorum ama sonuc negatif. Kan testi yaptirmaya,negatif sonuc kagidini elime almaya korkuyorum.Geciktirebilecek hicbir ilac da kullanmadim.Idrar testi sonucu her zaman kesin midir? Sizce daha ne kadar beklemeliyim?

kızlar sizleri çok çok iyi alıyorum benim adetim 20 gün gecikti ilk 12 gün hemen hemen hergün idrarda test yaptım negatif çıktı, 13. günde kanda baktırdım 0.08 çıktı yani oda negatif. 17. günde ultrasonda bakıldı yine yok. dr. adet söktürücü verdi ama almadım. bugün yani adet gecikmemin 20. günü artık kendimi kandırmıycam ve ilacı kullanıcam dedim ayrıca kullanmam gereken antibiyotiklerde vardı onlarıda kullanmaya karar vermiştim akşam yemeginden sonra alacaktım ama komşum sağlı ocağından bir test alıp bana gelmiş, umutsuz bir şekilde yaptık ve çok belirgin 2. çizgiyi gördüm, 2 saat sonra eczaneden aldığım başka bir testle yaptım yine pozitif:) sanırım bebişim gelmiş:KK49: yani çok geçte çıkabildiğini duymuştum ama şimdi tamamen inanıyorum ve size tavsiyem adetiniz gelmiyorsa adet söktürücüler kullanmayın ve sabredin. umarım isteyen herkesin bebişi oluur:nazar:

kızlar sizleri çok çok iyi alıyorum benim adetim 20 gün gecikti ilk 12 gün hemen hemen hergün idrarda test yaptım negatif çıktı, 13. günde kanda baktırdım 0.08 çıktı yani oda negatif. 17. günde ultrasonda bakıldı yine yok. dr. adet söktürücü verdi ama almadım. bugün yani adet gecikmemin 20. günü artık kendimi kandırmıycam ve ilacı kullanıcam dedim ayrıca kullanmam gereken antibiyotiklerde vardı onlarıda kullanmaya karar vermiştim akşam yemeginden sonra alacaktım ama komşum sağlı ocağından bir test alıp bana gelmiş, umutsuz bir şekilde yaptık ve çok belirgin 2. çizgiyi gördüm, 2 saat sonra eczaneden aldığım başka bir testle yaptım yine pozitif:) sanırım bebişim gelmiş:KK49: yani çok geçte çıkabildiğini duymuştum ama şimdi tamamen inanıyorum ve size tavsiyem adetiniz gelmiyorsa adet söktürücüler kullanmayın ve sabredin. umarım isteyen herkesin bebişi oluur:nazar:

ayyyy hayırlı olsun canımmm ya.ümitlendım şimdi benımde hep negatıf çıkıyo.perşembe gunu kan tahlılı için il merkeze gıdıcem veya salı hem bırazda vakıt geçmiş olur ama hiç bir hamılelık adına okuduklarım kadarıyla belirti yok malesef hayırlısı dıyorum artık senın adına çok sevındım canım:13:

ayyyy hayırlı olsun canımmm ya.ümitlendım şimdi benımde hep negatıf çıkıyo.perşembe gunu kan tahlılı için il merkeze gıdıcem veya salı hem bırazda vakıt geçmiş olur ama hiç bir hamılelık adına okuduklarım kadarıyla belirti yok malesef hayırlısı dıyorum artık senın adına çok sevındım canım:13:

çok teşekkür ederim tatlım allahım herkese nasip etsin hayırlısıyla. yani bendede öyle abartı belirtiler yoktu. zaten belirtinin olması için hcg nin yükselmesi gerekiyorki o yapıyor mide bulantısı göğüslerde şişlik falan . ama sabret derim ben. yani rabbim nezaman isterse ozaman oluyor. ben umudumu bitirmiştim ozaman öğrendim. inş. seninde bebişin göbüşüne geliştir.:KK49: kistin falan yoksa yani seninde 15 gün falan geçtiyse bu gecikmenin bi sebebi olmalı:KK28: mesela bebiş gibi

çok teşekkür ederim tatlım allahım herkese nasip etsin hayırlısıyla. yani bendede öyle abartı belirtiler yoktu. zaten belirtinin olması için hcg nin yükselmesi gerekiyorki o yapıyor mide bulantısı göğüslerde şişlik falan . ama sabret derim ben. yani rabbim nezaman isterse ozaman oluyor. ben umudumu bitirmiştim ozaman öğrendim. inş. seninde bebişin göbüşüne geliştir.:KK49: kistin falan yoksa yani seninde 15 gün falan geçtiyse bu gecikmenin bi sebebi olmalı:KK28: mesela bebiş gibi

canım öncelikle hayırlııı olsyunn bebeginn. bende didemle aynı durumdayımm herkezz hamile olabilirsin diyo ben negatif çıktıgı için ihtimal vermiorumm hiç belirtid yok zatennn sende varmıydı belirtilerrr ben sadece adet olucakmışım gibi arada agrı çekiyorum sonra kayboluyo sonra tekrar ama gögüslerde falan şişlik yokk hiçç

merhaba ben de aynı durumdayım. en son 25 eylül de adet görmüştüm. hala görmedim.dün eczaneden test aldım negatif çıktı.moralim bozuldu.hamilelikle ilgili söylenen belirtilerin hiç birisi yok. ne yapmam gerektiğini bilmıyorum. normalde de bazen 3 4 gün gecikirdi ama bu kadar hiç gecikmemişti. acaba bi sorun mu vardır diye de çok korkuyorum.hormonlarıma sık sık baktırıyorum her sey yolunda çıkıyor ama bebiş olmuyor . kaç gün geçti ama negatif çıktı çok büyük bi hayal kırıklığı yaşadım.:KK43:

Hayirli olsun.Allah bebegini saglikla kucagina almayi nasip eder insallah.Umarim benim sonum da senin gibi olur...

bende en son 9 ekimde adet oldum bugün 19 kasim hala gelmedi adetim gelecek gibide degil.14 kasimda test yaptim pozitif cikti emin olmak icin 4 gün boyunca test yaptim negatif cikti..pozitif ciktiginda cok sevinmistim ama negatifler tamamen sevincimi kursagimda birakti hamile degilim.hicbir belirtim yok adet belirtimde yok.gerci sizinkiler bayagi bi gecmis benim daha 10 gün gecti bilemiyorum beklicez artik baska care yok zaten...

X