12 Haziran Ankara resimleri

KIZ TOMBİİİİİŞŞŞ DAHA 4 GÜN ÖNCE BULUŞTUK DURUN ECCÜK YAAA:roflol:
KOCALAR KAZAN KALDIRACAK ŞEKERİM:teytey: EN BAŞTADA SENİNKİYLEN BENİMKİ AYOL:teytey::dance:

Günaydın hanımlar dün akşam geldim bende resimler tam süper çıkmış az eğlenmedik ama çok güzel bir gün geçirdim sayenizde hepinize çokkkk teşekkürler ederim Şeniz Şeniz inşallah bir dahaki sefere tekrar buluşuruz kızlar bu seferde kaydıraktan kayarız ama kaydirigubbakcemile3 hepinize buradan kocaman öpücükler ve sevgiler gelsin kaydirigubbakcemile5 opuyorumnanaktan eve döndüğümde üstüm başım çamurlanmıştı ayaklarımda yara bere içinde kaldı resmen hala yara bantıyla geziyom yerimseniben

çok tatlısınıııııııııııııııııııııııızzzzzzzzzzzzzzzzzzz :)

Elifcim keşke sende olsaydın ne güzel olurdu resimleride halletmişsin ellerine sağlık canım benim opuyorumnanaktan inşallah bir başka sefere buluşuruz hep beraberce öpüyorum kaydirigubbakcemile3

Nihayet beklenen fotoğraflar gelmiş. Çok eğlendiğiniz belli oluyor. Keşke ben de orada olabilseydim. Ankara'ya geliyorum ama buluşmaya denk getirmek zor...

Çok eğlendik anuşkacım sorma kahkahalar içinde çok güzel bir gün geçirdik kaydirigubbakcemile3

Nasıl eğlendik ama demi mıhtarımm dutları çaldık yedik sallandık ettik çok eğlendim ben ya inşallah yine denk gelirde buluşuruz yine opuyorumnanaktan

Sorma lokumum yaramaz çocuklar gibiydik resmen ahhh keşke sende olsaydın be ne güzel olurdu sinem aradı onunlada görüştük telefonda kıskandırdık hatunu sorma kaydirigubbakcemile3

Çol sağol bitanem inşallah bir gün seninlede görüşmek kısmet olur canım benim kaydirigubbakcemile3

ahhh esmerim yoktun be keşke sende olsaydın aramızda kulaklarını çınlattık ama sorma kaydirigubbakcemile3

sağol eylülcüm keşke sende olsaydın kısmet değilmiş artık inşallah bir başka sefere beraberce oluruz kaydirigubbakcemile3

süper ya resimler iyi çoştuk ama mıhtarım seninde ellerine sağlık resimler için kaydirigubbakcemile3

Sağol canım bende çok teşekkürederim sizlere güzel bir gün geçirdim yanınızda inşallah tekrardan buluşmak kısmet olur kaydirigubbakcemile3

Yine çok güzel bir buluşma olmuş, gülen yüzleriniz solmasın :)

sağol arkadaşım çok mutlu oldum bende arkadaşalrla beraber olunca çok eğlendik vaktin nasıl geçtiğini bile anlamadım wallaha kaydirigubbakcemile3

D@Ğ ÇİÇEĞİ,ank06

Bunlarda benden. ank06 ve ben a.s. salıncak keyfimiz a.s.

tabi ya birde ayakkabıların altı çamur içinde kaldı ohhhh sefamız olsun ama Şeniz

çok tatlısınıııııııııııııııııııııııızzzzzzzzzzzzzzzzzzz :)

çok sağol bitanem kaydirigubbakcemile3

ama kım kımdır bılmıyom
su tahtıravallıdekı abla kım platın saclı bayıldım saclarına
ve hepinizeee allah bozmasınkaydirigubbakcemile3

[sıze="2"]günaydın kadınlar kulübü, günaydın ankara, günaydın canım arkadaşlarım,

şehitlerimize allahtan rahmet, değerli ailelerine baş sağlığı diliyorum
nur içinde yatsınlar, mekanları cennet olsun, zaten ancak baş sağlığı diliyoruz milletce,
başkada bişey yaptığımız yok...................
[/sıze]

ank' em ve ankaralı arkadaşlarım harikasınız,yanınızda olmak vardı ama ne çareopuyorumnanaktan

bu arada nurşen ablama maaşallah,her buluşmada dahada gençleşiyoropuyorumnanaktan

GÜNAYDIIIIIIIN CANLARIM, EN GÜZEL GÜNLER SİZLERİN OLSUNbayanssulusmileopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

YEPİSYENİ BİR BULUŞMA VE RESİMLERİ SİZLERİ BEKLEİYOR ANACIIIM BEKLEYİN VE GÖRÜN:lepi::lepi::lepi::lepi::lepi:

BU GÜN İNŞAALLAH YENİ KONU AÇILACAK......... BEKLEYİN ŞEKERLER:lepi::lepi::lepi:

BİLİYORUM SİZ ŞİMDİ ''AAAAAAA BUNLARDA ÇOK OLDUUU'' DİYORSUNUZ EMME NAPİİİİMMM:lepi::lepi::lepi::lepi::lepi:

ne güzel cikmissiniz:)
sonunda ank ablami görmekte naisp oldu:asigim: tassin abla tas:lepi:

Allah dostluğunuzu daim etsin.
Ank06 abla seni gördüğüme sevindim, merak ediyordum.

herkes çok şeker çok beğendim... bende ankarada oturuyorum yeni üye oldum buraya çok seviyeli ve güzel bir site. merak ettiğim şey buluştuğunuz yer neresi çıkaramadım ve çok beğendim bilgilendirirseniz çok sevinirim :)

Çok şekersinizzz yaaaa Maşallahh hepinizee çok güzel çıkmışsınız..

Ank06 ablacım sen ist. buluşması cevahirede gelmiştin normalde ist.damı yaşıyosun ankaradamı? İSt. buluşmasına nasıl gelmiştin o gün ??? merak ettim kusuruma bakmassın inş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…