12 Haziran Ankara resimleri

[ı]offffffffff offffffffffffff offfffffffffffff[/ı]
[ı]beni öldürecekkkkkkkkk esmergüzelimmmmmmmmm nasıl unuturummmmmmmm senide çok özledim yazdım sandım msj gidince farkettim özür ablam yaşlılık idare et işte bu mıhdar adamda akıl koyuyorki.yüzü gülmedi bitürlü arada gülsede zorakiiiiii bellide zaten şen kahkahayı hiçççççççç duyamadıkkkkkk.cumartesi burdaymışın nerdesin gelelim görelim ayıp ediyosun[/ı]
[ı]gelcem ama göremicem...bak iyiki unutmuşum sana özel msj oldu.kendine iyi bak süüüüüüpppppppeeeeeerrrrr babanneeeeeeeee.....[/ı]

ya ankara buluşmasını gene kaçırdım gerçi ben bebekliyim beni aranıza alırmısınız bilemiorum

oh nihayet resimler eklenmiş ..maşallah hepiniz çoşmuşsunuz okyanusum hasta hasta nasıl gittin hiçde belli olmuyor hastalıgın kalim morali bozuk kesin ben gelmedim diyedir ama bu sefer kıskanmadım çünkü telefonde sesinizi duydum yanınızda gibi hissetdim tombişim seninle ve mıhtarımla konuşmak bana çok iyi geldi umarım birdahaki toplantıya gelirim gerçi her seferinde birşeyler oluyor çok heveslenmemek gerekiyor

yazın geldiği nasılda belli Ankara'mın gülleri yine misler gibi açmışlar , Allah nazarlardan saklasın, dostluğunuz daim olsun a.s.
tabi sergüçüm bizde böyle uzakdan bakalım kedinin çiğere bakdıgı gibi hadi kalk alkimim bizde gidelim deme ..)))

Yine çok güzel bir buluşma olmuş, gülen yüzleriniz solmasın :)

Cnmcmm..o kadar çok resim çekildiki.Sanıyorum bu üçte biri değil.Yani beni her yöne bakmış olarak görebilirsiniz kaydirigubbakcemile3 ayrıca ben hiç fotojenik değilimdir biliyorsunuz beni bizzat görmüş biri olaraktan.kaydirigubbakcemile3

Canımın içii..opuyorumnanaktanelbet bir gün buluşacağız.Yeterki gönüller bir olsun opuyorumnanaktan

Gerçekten çok güzel bir gündü..:1hug::enbuyukkk:bu konuda hiç mütevazi olamayacağım..kaydirigubbakcemile3 en kısa zamanda aramızda olman dileğiyle opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
Buluşmanın güzel ve eğlenceli geçmesine hiç şaşmadım. Kıskançlıktan da çatladım her zamanki gibi. Sevgiler hepinize.
Kalişçim, Yasemin yine kandırdı, di mi?şakkıdı

çok neşeli bir gün olduğu çok belli her kareden
yanınızda olmayı çok isterdim
yalnız nicklerde yazılsa idi çok güzel olurdu

D@Ğ ÇıÇEĞı,ank06

Bunlarda benden. ank06 ve ben a.s. salıncak keyfimiz a.s.

arkadaşlar uzatmadan yine buluşup gelmek isteyip gelemeyen dostlarıda aramızda görelim mi ne dersiniz hepinizi özlüyorum eylül nam yamisin serseri ahsen bütün arkadaşlar gelirseniz hepimiz çok seviniriz

ay çok şımardılar bakın ben hep efkardan sigara içtim bi kudurdularki sormayın gitsin kadınlara yaz iyi gelmedi çarpıldılar nerden düştüm ellerine orası yıkıldı bi kahkaha bilseniz offfffffff offfffffffffffffffffff gelmeyin bidaki buluşmaya rezil olursunuz kaydirigubbakcemile3 :lepi:

canlarım ah ah ankarada olmak vardı. inanın içim gitti. ank06 sende hoş geldin canım. hepinizi öpüyorum.:sinifsinifpuyorumnanaktan

günaydııııııınnn, sabha şerifleriniz hayırlı olsun opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

Buluşmanın güzel ve eğlenceli geçmesine hiç şaşmadım. Kıskançlıktan da çatladım her zamanki gibi. Sevgiler hepinize.
Kalişçim, Yasemin yine kandırdı, di mi?şakkıdı

hayatım ben zaten onun gelmeyeceğinibiliyordum,
hiç inanmadımkiii geleceğine :sm_confused: ben boşunamı kandırıkçı diyorum :sm_confused:
farkındaysan listeye adını yazmadım bilee lmaz:

:1hug:
arkadaşlar uzatmadan yine buluşup gelmek isteyip gelemeyen dostlarıda aramızda görelim mi ne dersiniz?
hepinizi özlüyorum eylül nam yamisin serseri ahsen bütün arkadaşlar gelirseniz hepimiz çok seviniriz
evet dilek ablam çok haklı tam kadro olalaım noooluurrr:sinifsinif:
çok özledik sizleri :1hug:

bak hele bak diyene bak:teytey::dance:
en en en uslu bendim bikerem masum masum oturdum vallaa :teytey::dance::sm_cool:
demi tombişiiiiimmmm:asigim::1hug:a.s.

canlarım ah ah ankarada olmak vardı. inanın içim gitti.
ank06 sende hoş geldin canım. hepinizi öpüyorum.:sinifsinifpuyorumnanaktan
canım ablam seni ne zaman göreceğiz aramızda??? özledik valla :asigim::1hug:a.s.

olumunekankayizsmileolumunekankayizsmileopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktantşk ederim güzel dileklerin içinnn öptümmm seniii çok çokkkkopuyorumnanaktan

oleyyyyyyyyyy hatsen çok yaşa dilek52 lafı agzımdan aldın..herkezin olabilecegi bi buluşma daha yapalım ramazan gelmeden dicektim....neiyi olur özledigimiz arzuladıgımız arkadaşlar gelsinler görelim... girdabım çokkkkkkkkkkk usludur günehini almayın garibim hep vitamin almakla meşguldü....en şımaran durmadan gülen m ıhdardıbilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismileniye güldügünüde anlamadık gitti yaaaaaaaa neyse öpüyorumm siziiiiiiiiiiii.....

Anakara'nın güzel hatunları hepinizde harikasınız,çokta güzel eğlenmişsiniz.Canım Gülseren ablacım Zelişi gördüm Allah bağışlasın,çok güzel MaşAllah ablacığım sizleri çok özledim ama misafirim vardı katılamadım bidahaki buluşmaya inşAllah aranızda olurum.Ank 06 arkadaşımızı güzel ağırlamışsınız...Kalişim canım arkadaşım iyiki varsın diyorum.Hepinize sevgiler.....

GÜÜÜÜNAYDIIIIIINNNNN ŞEKERPARELERİİİİİİİİMopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5
SİZİ SEVİYORUUUUUUUUUUUUUUUUUMMMMMM:asigim::asigim::asigim:a.s.:enbuyukkk:

TOMBİŞİM SEN NİYE TAKTIN BANA BU KADAR YAAAA:sinifsinif:
BENİ ZORLA AĞLATACAKSINIZ YANEEEE :sinifsinif::sinifsinif:

CANIN SAĞ OLSUN ALKİMCİĞİM BİR GÜN İNŞALLAH SENİDE KATILIRSIN :asigim::1hug:a.s.

EVET ASENA HANIMCIM GENE SENİN TARAFINDAN EKİLDİM YANİİİİİ:mymeka:

dostluğunuza hayran olduğum tek grupsunuz maşşallah size

TEŞEKKÜRLER ARKADAŞIM, ALAH RAZI OLSUN :asigim::1hug:a.s.:enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…