12. haftada böbrek ağrısı

aybukeak

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2023
26
3
31
Merhaba Hanımlar,
12 haftalık gebeyim üç gün önce bi kanamam oldu hastaneye gittim bebek iyi çok sükür kanamam da kesildi ama böbreklerim cok agrıyor. doktora söyledim idrar tahlili yaptırdı temiz cıktı ama böbrek agrısı neden oluyor böyle bişey yaşayan var mı? Lütfen yardım edin

sebep söylemedi doktor bazen sebepsiz de olabiliyor dedi. bi seferlik oldu gecti ultrasonda içeride kanama görmedi çok şükür. İlişkiden kaynaklı olabilir dedi sadece

Merhaba Hanımlar,
12 haftalık gebeyim üç gün önce bi kanamam oldu hastaneye gittim bebek iyi çok sükür kanamam da kesildi ama böbreklerim cok agrıyor. doktora söyledim idrar tahlili yaptırdı temiz cıktı ama böbrek agrısı neden oluyor böyle bişey yaşayan var mı? Lütfen yardım edin
Kum yada taş olmasn benimde eltim hamileyken böbrekleri çok ağrıyor du o sancıyla 9 ay bekledi. Ondada kum varmış

Merhaba, hayırlı olsun yavrunuz. Eğer artarsa bence bi görünün. Böbrek fonksiyonları gebelikte geçici bozulabiliyor diye biliyorum

Merhaba, hayırlı olsun yavrunuz. Eğer artarsa bence bi görünün. Böbrek fonksiyonları gebelikte geçici bozulabiliyor diye biliyorum
çok teşekkür ederim. peki ağrı için alternatif bi yöntem biliyor musunuz sıcak su torbası cok iyi degil diye biliyorum aklıma bi tek o geliyor

X