12 günlük burnum ucu çok şiş sizcede öylemi??

yüklicem canım anca alçılı halimi koyabildim, bugün iki tane yeni ekledim ucu nispeten biraz belli :) ameliyat öncesi albüm ve tasarımlarımı da ekledim ^^

yüklicem canım anca alçılı halimi koyabildim, bugün iki tane yeni ekledim ucu nispeten biraz belli :) ameliyat öncesi albüm ve tasarımlarımı da ekledim ^^

hımm baktım canım güzel olcak kıs :) tasarımların da fena değil.ama ucunu çok uzun yapmışsın :)

evet ya baya farkediyo her gün bile değişiyo canım :) bant takıyomusun burnunun üstüne?

canim alcidan sonra veli bey ban takmisti 1 hafta sonra cikarabilirsin demisti. bende cikardim.

bida da bisi takmadim.

sen hergun yeniden mi bantliyosun? daha mi iyi oluyo?

ya kızlar benimde 4gün oldu ameliyat olduğumm şişliğim pek yokda atelimi alıcaklar 3-4gün sonra acırmı diye korkuyorum

canim alcidan sonra veli bey ban takmisti 1 hafta sonra cikarabilirsin demisti. bende cikardim.

bida da bisi takmadim.

sen hergun yeniden mi bantliyosun? daha mi iyi oluyo?

eczaneden alıcam evet yanlar çok şiş olduğu için bantlayıp işe gidicem canım :)

çok teşekkür ederim yaa bende çok korkuyordum. Üzerimden bi yük kaldırdın şimdide zamanla bekliyicem bakalım şişliklerin inmesini.. Atel açımaz ama dikiş alınırken acır ozaman dimi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…