12 günlük burnum ucu çok şiş sizcede öylemi??

yase43

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2010
272
1
kızlar resimimi ekledim.12 gün oldu ucu çok şiş ya alışamadımm..

Son düzenleyen: Moderatör:
evt cnm biraz şiş görünüyo ama resim çok yakın çekmişsin tam anlayamadım merak etme iner oda masjlarını doğru uygula sen kuzenimde oldu masaj çok önemli vede iyi korumak bununu:nazar:

yasemincim benimde burnumun ucu biraz sis.. odem olustugu icin oluyor. birde burun ucu en son iyilesen kismiymis. o yuzden normaldir canim, hic panik olma. benimde nerdeyse onden seninki gibi..

cok gecmis olsun tekrar canim

Benim 38. günüm, burnumun ucu hala çok şiş..Hatta üst kısmına masaj yaptığım için üstü inceldi alt daha da şiş gibi görünüyor. Uzunca bir süre o şişliklerle yaşayacaksın maalesef=(

Alışmaya çalışacaksın artık zor olsa da.

sayfada okuduğum kişilerden biliyorum canım burnundan 2 ay birşey bekleme hatta daha fazlaa uzun bir süre şiş olacak çünkü :) bence herşey çok güzel olacak sabırrr :)

canım daha 12 günlük tabiki şiş olacak.sabretman lazım en az 6 ayda seklini alır tam seklini alması için 1 yıl gecmesil lazım.her ay profilden cek fotolarını (ben öle yapmıstım) bak aydan aya ne kadar fark edio göreceksin ama biraz sabır lazımm sakın üzme kendini gecer bunlar.

evt cnm biraz şiş görünüyo ama resim çok yakın çekmişsin tam anlayamadım merak etme iner oda masjlarını doğru uygula sen kuzenimde oldu masaj çok önemli vede iyi korumak bununu:nazar:

evet yakın çekmişim ve tipim berbat çıkmış :))) masaj yapıyorum deli gibi aklıma geldikçe.dün 1 saat boyunca masaj yaptım düşün :))

yasemincim benimde burnumun ucu biraz sis.. odem olustugu icin oluyor. birde burun ucu en son iyilesen kismiymis. o yuzden normaldir canim, hic panik olma. benimde nerdeyse onden seninki gibi..

cok gecmis olsun tekrar canim

üfff çabuk iyileşse çok belli oluyo ameliyat olduğum :) o yüzden bantlarla işe gidicem :)
sağol canım benim sana da çok geçmiş olsun öpüyorum :):KK71:

Benim 38. günüm, burnumun ucu hala çok şiş..Hatta üst kısmına masaj yaptığım için üstü inceldi alt daha da şiş gibi görünüyor. Uzunca bir süre o şişliklerle yaşayacaksın maalesef=(

Alışmaya çalışacaksın artık zor olsa da.

doğru diyosun biraz sabretmek lazım :KK43:((

canım daha 12 günlük tabiki şiş olacak.sabretman lazım en az 6 ayda seklini alır tam seklini alması için 1 yıl gecmesil lazım.her ay profilden cek fotolarını (ben öle yapmıstım) bak aydan aya ne kadar fark edio göreceksin ama biraz sabır lazımm sakın üzme kendini gecer bunlar.

şimdi bile bütün akrabalarım beğendi yeni burnumu.inince düşünemiyorum vallaa ahh ahhh bi inseee :) zaten durmadan resim çekiyorum :)

14 günlük halimi ekledim kızlar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
X