12. Gün Ovitrelle

cudo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2022
698
779
Selam kızlar iğne gününü sayarsam Ovitrelle nin 12. günündeyim( İlk idrar değil testim). Sizce var mı? Gölge gibi geldi bana. İğne etkisi olabilir mi?

aaa.jpg

Selam kızlar iğne gününü sayarsam Ovitrelle nin 12. günündeyim( İlk idrar değil testim). Sizce var mı? Gölge gibi geldi bana. İğne etkisi olabilir mi?

Eki Görüntüle 3097246
Moralini bozmak istemem ama benim de 12. Ve 13. Gün aynı bu şekilde çıktı sonrasında adet oldum bence en sağlıklı olan kan testi ben 14. Gün kan testi yaptım 0 çıktı 19. Gün adet oldum inşallah sen olmazsin inşallah hamilesindir

ben alıştım negatiflere yaa. Cumartesi tatile gitcem adet geciktirici kullanmak için yapmıştım testi ama bu şekilde zor.

Merhaba. Haziran ayinda ovitrelle ignesi oldum malesef regl oldum olumsuz sonuclandi. Bu ay 5 gun adetim gecikti goguslerim sisti ama olamiyorum. Bu igne reglli duzenini bozar mi? (Hamile olamam esim 1 aydir yurtdisinda)

Merhaba. Haziran ayinda ovitrelle ignesi oldum malesef regl oldum olumsuz sonuclandi. Bu ay 5 gun adetim gecikti goguslerim sisti ama olamiyorum. Bu igne reglli duzenini bozar mi? (Hamile olamam esim 1 aydir yurtdisinda)
canım ben 3 defa kullandım iğne, adet düzenimi etkilemedi.
Eşin gitmeden önce ilişki olduysa gebe kalma ihtimalin var.

Moralini bozmak istemem ama benim de 12. Ve 13. Gün aynı bu şekilde çıktı sonrasında adet oldum bence en sağlıklı olan kan testi ben 14. Gün kan testi yaptım 0 çıktı 19. Gün adet oldum inşallah sen olmazsin inşallah hamilesindir
Canım bende 13 gün yaptım bu şekilde çıktı 11 gün yapmıştım hiç çıkmadı. Normal adet tarihini mi bekliyeyim yoksa iğneyi vurulduğum günü baz alıp 15 günü mü bekleyeyim

Eklentiler

• IMG_20220813_150439.jpg
    IMG_20220813_150439.jpg
    50,5 KB · Görüntüleme: 42
Yaaaa maşallah hayırlı olsun bence kesin var . Kan vermelisinnnnnn 🎉🎉🎉🎉🎉🎉
Ay inşallah vallaha şehir hastanesine gittim acile doktor almadı kan beta baktıracağım dedim kadın doğuma git dedi 🤣 bir saat acilde bekleme mi yanayım doktorun bu kadar rahat olmasına mı 😂 pazartesi kan vereceğim bakalım

X