12.000 TANE HZ.YUNUS A.S DUASI(DÜZENLİ - LİSTELİDİR)

Morrmeneksee

Herşey sadece bir rüya 🕊️💜
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2018
8.470
17.166
🔹BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM 🔹

Liste ;

merve merve
Morrmeneksee Morrmeneksee
i p e k i p e k
5 528mucizemmm
Mintimint Mintimint
Magnifiaque Magnifiaque
burcusami burcusami
cevizli tarcinli kek cevizli tarcinli kek
@Ada-anne
goah goah
Diloss1 Diloss1
Umut_2019 Umut_2019
Nefes0858 Nefes0858
Perfect Match Perfect Match
R rana20
Ssevincli Ssevincli
Ssevincli Ssevincli abla
mavikelebek34 mavikelebek34
MssPARE MssPARE
Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_

LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNİ KÜNTÜ MİNEZZALİMİN
DUASININ SIRLARI

«Yunus Aleyhisselam’ın balığın karnında bulunduğu sürece bu duayı okudu.:
LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN.

Manası :
«Senden başka hak ma’bud yoktur. Seni tenzih ederim. Şüphesiz ki ben zalimlerden oldum»

Her kim bu dua ile herhangi (meşru) bir işinde, dua edecek olursa mutlaka Allah onun bu duasını kabul buyurur.

• Ben öyle bir söz biliyorum ki sıkıntı ve kedere düşmüş bir kimse onu söyleyecek olursa mutlaka o sıkıntı ve kederden kurtulur. O söz, kardeşim Yunus’un sözüdür. Karanlıklar içinde şöyle sesleniyordu: LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN
  • Yine aynı konu hakkında Resulüllah (S.A.V.) Efendimiz:buyurdular ki:
    Balığın karnında bulunurken Hz Yunusun yaptığı dua şu idi: LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMİN.» Hadisin son kısmında şu cümleler yer alıyor :
    «Herhangi bir müslüman bir şey hakkında bu duayı yapacak olursa, mutlaka Allah onun duasını kabul buyurur.»

Son düzenleme:
Ne zaman baslayacak canim? Ben bu hafta bitsin ondan sonra katilabilirim. Kesin bisi diyemem ama baslamamis olursaniz o zaman katilabilirim. Ya da en garantisi bir dahaki turda katilmak :)
Yarın aksam baslatmayı dusunuyrm. Sen gelene kdr ben senın yerıne okurum muhim deıl ekleyım bnce gelince kaldıgımız yerden devam edersin 🌺tabı ıstersen

X