119 Müzisyen Vanlı Çocuklar İçin El Ele !!

Deniz M Gunes

💞Benimsin💞
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2011
5.911
2.555
Van’da yaşanan depremde en çok etkilenen çocuklarımız oldu.

Şimdi 119 iyi insan çocukların eğitimine katkıda bulunmak için TRT Müzik’te buluşuyor. Türkiye’nin 119 ünlü müzisyeni tek yürek oluyor,

El Ele veriyor ve enstrumanlarını Vanlı çocuklar için çalıyor. Bir sosyal sorumluluk projesi olan El Ele programında SMS’lerle elde edilecek bağışlar, Van depreminde eğitimlerini tamamlayamayan çocuklarımızın eğitimlerini tamamlamaları ya da hiç okula başlayamamış çocuklarımızın eğitimlerini sağlamayı hedefliyor.

119 Müzisyen Vanlı Çocuklar İçin El Ele...

Programın her bölümünde bir entrumana yer veriliyor ve bu enstrumanı çalan sanatçılar Vanlı çocuklar için performans sergiliyorlar. Ekran başındaki izleyiciler desteklemek istedikleri sanatçıya SMS’le oy veriyorlar. El Ele; Bağlama (cura, Tambura, Çöğür, Divan, Elektro bağlama), klasik türk müziği yaylıları (Keman, Viyola, Viyolonsel), geleneksel nefesliler (Kaval, Ney, Zurna, Balaban, Mey, Sipsi), kanun, geleneksel yaylılar (Kemane, Kemençe), ud, geleneksel ritim sazlar ve perküsyon, klarnet, gitar (Klasik gitar, Akustik Gitar, Elektrik Gitar), davul (Bateri) ve basa yer veren 13 bölümden oluşuyor.

Siz de SMS’lerinizle onlara katılmak isterseniz El Ele programını kaçırmayın.119 müzisyen TRT Müzik’te El Ele veriyor ve enstrumanlarını Vanlı öğrenciler için çalıyor. Siz de 7733’e boş mesaj atarak Vanlı öğrencilerin eğitimine 5 TL yardımda bulunabilirsiniz. El Ele her salı 22:15'te yeni bölümüyle TRT Müzik'te. Kampanyaya; Turkcell ve Vodafone faturalı hat aboneleri ile Avea faturalı ve faturasız hat aboneleri katılabilir.Ve ben inanıyorum ki KK sms sayısını bir hayli yükselterek kendini burada da gösterecektir haydi kızlar pamuk eller telefonlarınızaEn Büyük KK

$elele1.jpg

Son düzenleme:
X