116 beta ama ebe hamilesin diyemem diyor

Meriy1

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2023
1.008
314
25
Kizlar uc ay once kurtaj olmusdum bu ay adetimden iki gun once kan verdim 38 cikdi ondan iki gunsonra bugun yine kan verdim 116 cikdi ama bu ebe aradi beni sen kurtaj oldun icin sana hamilesin de diyemem bu deger diyilsinde diyemem diyor evet bi artis var ama kesin deyil diyor persembe gunune kan ver dedi ama icime kurt dusurdu testler pozitif deger yukseldi bu neden boyle soyledi

Bos gebelikden kurtaj olul boyle bisey yasayan oldumu kizlar

Ebeler iyidir güzeldir de bu işin uzmanı kadın doğum doktorudur ya kusura bakmasın aramızda ebe varsa. Pozitif işte
Ya cidden insana stres yuklemekden baska bisey yapdiklari yok simdi boyle biseyi soyleyipde bir hafta boyunca bana bu stresi neden yasatiyosun

Kizlar uc ay once kurtaj olmusdum bu ay adetimden iki gun once kan verdim 38 cikdi ondan iki gunsonra bugun yine kan verdim 116 cikdi ama bu ebe aradi beni sen kurtaj oldun icin sana hamilesin de diyemem bu deger diyilsinde diyemem diyor evet bi artis var ama kesin deyil diyor persembe gunune kan ver dedi ama icime kurt dusurdu testler pozitif deger yukseldi bu neden boyle soyledi
Ya boşver onları ben daha önce bunları geçirmeme rağmen sağlık ocağından aradılar ebe kalp atışını duyana kadar gebe saymıyoruz bisürü bişiler dediler stres yapma dinleme onları da boşver yükselmiş işte değer moral bozuyolar

Ya boşver onları ben daha önce bunları geçirmeme rağmen sağlık ocağından aradılar ebe kalp atışını duyana kadar gebe saymıyoruz bisürü bişiler dediler stres yapma dinleme onları da boşver yükselmiş işte değer moral bozuyolar
Sorma canim ya insallah saglikla yukselir moralimi bozmadi deyil

Sağlık ocağında beni 20.haftada falan çağırdılar kalp atışı için. 20.haftaya kadar gebe saymayacaklar mıydı şimdi ebeye kalsa 😅

Sağlık ocağında beni 20.haftada falan çağırdılar kalp atışı için. 20.haftaya kadar gebe saymayacaklar mıydı şimdi ebeye kalsa 😅
Tam olarak şöyle ben kan felan verdim ya hamile oldum bunlara bildiri düşmüş bunlar bana ulaştılar soru sormaya başladı bende söyledim kalp atışını duyana kadar tam hamilesin diyemeyiz duyunca tekrardan iletişime geçelim filan dedi yani 😂

Merhaba ben tüp bebekle hamile kaldım ve 4+3 haftalık hamileyim göğüs ağrım başladı hep adet olmadan önce agrirdi şimdi ağrımaya başlayınca korktum elimi basinca aciyor bu normalmi Allah korusun kötü bir şey mi?

Merhaba ben tüp bebekle hamile kaldım ve 4+3 haftalık hamileyim göğüs ağrım başladı hep adet olmadan önce agrirdi şimdi ağrımaya başlayınca korktum elimi basinca aciyor bu normalmi Allah korusun kötü bir şey mi?
Suan bende ayniyim gous hassasiyeti gayet normal ben uzerine bile yatamiyorum korkma

En belirgin hamilelik belirtisi meme hassasiyeti, ağrısı ya. Ben taşıyamıcam sanıyordum halbuki 80b bi memem var büyük de değil. Panik yapmayın 🙏🏿

En belirgin hamilelik belirtisi meme hassasiyeti, ağrısı ya. Ben taşıyamıcam sanıyordum halbuki 80b bi memem var büyük de değil. Panik yapmayın 🙏🏿
Peceteli olan iki gün önceydi normal elimle tuttuğum bugünku test siliklesmis gibi hissediyorum.

Eklentiler

• 17262463216942052542712616974226.jpg
    17262463216942052542712616974226.jpg
    81,2 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_20240913-192250.jpg
    Screenshot_20240913-192250.jpg
    37,8 KB · Görüntüleme: 15
X