11 haftalık

BAKIRCI

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2009
11
0
:dance:İnanılmaz bir duygu 11 haftalık hamıleyım hergun daha çok heyecanlanıyorum çok süper bir duygu allah herkese tattırsın bu duyguyu

:dance:İnanılmaz bir duygu 11 haftalık hamıleyım hergun daha çok heyecanlanıyorum çok süper bir duygu allah herkese tattırsın bu duyguyu
ins canim banada nasip etti darisi tum isteyenlere bende 4 hafta 4 gunluk hamileyim dun doktordaydim gordum bebisimi daha cok cok kucuk belli belirsiz 3 hafta sonra kalp atislarini duycaz ins

cnm tebrik ederim.inş sağ salim kucaklarınıza almayı nasip eder allahım

Tebrikler.:nazar: 12. haftada ultrasonda mutlaka ama mutlaka rahim ağzınızın boyunu ölçtürün doktora.....

bademcim ben 22. haftammdayım ama böyle bişey duymamıştım nasıl ölçülecek karından ultrasonlamı yoksa vajinal yolla ultrasonlamı

bademcim ben 22. haftammdayım ama böyle bişey duymamıştım nasıl ölçülecek karından ultrasonlamı yoksa vajinal yolla ultrasonlamı

Karından ya da vajinal sanırım...Ama sizin baya haftalık olmuş..Benim rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğdu bebeklerim..Sanırım şu an ben de 22 haftalık olucaktım..Siz yine de ultrasonda dr a sorun rahim ağzını ölçsün...Ben kaç doktora gittim..Hepsi sadece bebeklere baktılar..bebeklerin durumu çok iyi dendi ama hiç anneye yani bana ,rahim ağzı boyununa bakmak akıllarına gelmedi..Dr ihmali yüzünden iki sağlıkla doğabilcek bebeklerim şu an mezarda.....................

canım tebrik ederim sağlıkla kucağına alırsın inş.allah analı babalı büyütsün!

çok teşekkur ederım duygularınızı benımle paylaştıgınız için çok sagolun:dance:

Karından ya da vajinal sanırım...Ama sizin baya haftalık olmuş..Benim rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğdu bebeklerim..Sanırım şu an ben de 22 haftalık olucaktım..Siz yine de ultrasonda dr a sorun rahim ağzını ölçsün...Ben kaç doktora gittim..Hepsi sadece bebeklere baktılar..bebeklerin durumu çok iyi dendi ama hiç anneye yani bana ,rahim ağzı boyununa bakmak akıllarına gelmedi..Dr ihmali yüzünden iki sağlıkla doğabilcek bebeklerim şu an mezarda.....................

anladım canım verdiğin bilgiler için sağol bebeklerine Allah rahmet eylesin sanada Allah başka sağlıklı bebişler verir inşallah iki hafta sonra gideceğim doktora sorayım merak ettim.

ne mutlu sana tatlım.. babayıda senide tebrik ederim.. sağlıkla kucakla inşallah bebeğini....:Saruboceq:

X