11 haftalık hamileyim başım çok arıyor ve geceleri uyuyamıyorum

hangul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2008
10
0
11 haftalık hamileyim başım çok arıyor ve geceleri uyuyamıyorum ne yapmalıyım ilaçta içemiyorum korkudan offff:1no2:

doktoruna sor migren olabilir. minoset tarzı hafif ağrıkesiciler var böyle durumlar için. belki onlardan birini verir mutlaka sor çok geç kalmadan.
geçmiş olsun a.s.

11 haftalık hamileyim başım çok arıyor ve geceleri uyuyamıyorum ne yapmalıyım ilaçta içemiyorum korkudan offff:1no2:

canım ya çok geçmiş olsun ama doktoruna sor bazı ağrıkesiciler verilebiliyor hamilelik döneminde benimde migrenim var hamiş değilim ama istediğimiz için başım tutunca advil diye bi ilaç vermişti onu içiyorum nolur nolmaz diye bitkiselmiş, mutlaka sanada doktorun bi ilaç önerir hamilelik döneminde bu kadar ağrı ile bünyeni strese sokma canım tekrar çok geçmiş olsunn

Soğuk salatalıkları kesip gözlerime başıma koyuyorum çok rahatlatıyor deneyebilirsin. :CüvCüv:

bende 11 haftalık hamileyim ve bende ağlıyorum başımın ağrısından....seni çok iyi anlıyorum yani...Çin yağı ile şakaklarımı ensemi boynumu ovuyorum ozaman rahatlıyorum.sende dene istersen....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…