11 haftalık cinsiyet tahmini

Elfbysl

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2023
299
64
23
Arkadaşlar 11 haftalığız bu ultrasonda sanki yavaşlatıp bakarken erkeğe benzettim bir çıkıntı var gibi sizce erkek mi ben en başından beri kız hissediyorum

Eklentiler

• IMG_4026.png
    362,5 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_4025.png
    399,5 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_4016.jpeg
    112,6 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_4014.png
    362,5 KB · Görüntüleme: 40
Valla ilk zamanlar benim kesem de böyle görünüyodu ona istinaden kız diye düşündüm çıkıntı falan anlamıyor ben
Bende anlamıyorum da sizin kızınız mı oldu buraya attığımda herkes kız bebeğime benziyor ultrason görüntüsü diyor ama dışarda herkes erkek bebek diyor erkek olucak diyor bende aksine başından beri kız hissediyorum

Kız bekliyorum evet

Yani genel olarak bulantı halsizlik ve mod düşüklüğü çok fazla oldu. Cildimde yer yer sivilcelenme bozulma oldu. Bazen ağrı oluyordu ama benim belimde fıtık var o nedenle olduğunu düşünüyorum ağrının

Benimde öyle bende de fıtık vardı bir ara geçti hamile kalınca tekrar başladı muhtemelen ondan öyle oluyor yaşadığınız belirtileri bende yaşadım miğde bulantısı sivilcelenme hala ara sıra bulanıyor miğdem bu ara da kasıklarıma baskı yapıyor

Kaç haftaliktiniz baskı yapıyormuş bende de ağrılar oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…