11 gun hcg degeriniz kac cikti

Ozlem36

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2022
8
4
24
Bugun transferimin 11 günü 5 çıktı doktorum 2 gün sonra tekrarla dedi sizin 11 gun değeriniz kac çıkmıştı sonradan yükseldi mi lütfen bilgilendirirmisiniz cok merak ediyorum umitlenmelimiyim acaba

Bugun transferimin 11 günü 5 çıktı doktorum 2 gün sonra tekrarla dedi sizin 11 gun değeriniz kac çıkmıştı sonradan yükseldi mi lütfen bilgilendirirmisiniz cok merak ediyorum umitlenmelimiyim acaba
11. Gün 227 çıkmıştı iki gün sonra 706 çıkmıştı

Yani biraz düşük görünüyor evet ama siz yine de testi tekrarlayın artış olup olmadigina bakın bence. Geç tutunma olabiliyor bazen. Çoğu kez okudum burda 10. Gün negatif olup 12. Gün kanda öğrenenleri. Yine de kendinizi her şeye hazırlayın ama. Bugün kan verdiniz mi ?

Doktorumla konustum pazartesi günü tekrarlamami söyledi o yüzden hala kan vermedim yarin vericem inşallah geç tutunma olmuştur yorumunuz için teşekkür ederim

Testi tekrarladım ama yine 5.0 çıktı değerim doktorum 2 gün sonra tekrar ver dedi anlamadım da neden bu şekilde olduğunu

Testi tekrarladım ama yine 5.0 çıktı değerim doktorum 2 gün sonra tekrar ver dedi anlamadım da neden bu şekilde olduğunu
Ben bunu kızımda sürekli yaşadım depresyona girmiştim kanıma neden beta geç yansıyor diye. Bazı kadinlarda beta dedigimiz hamilelikte ortaya çıkan hormonlar kan a geç geçiyormuş. Ben 1 aylık hamile iken öğrendim. :) canınızı sıkmayın doktor ne dedi ise yapın. Size şöyle diyeyim, Nisan 12 de gebe olduğumu öğrendim. Nisan 6 sında negatif ti. 12 sinde 1 aylık gebesin dendi nasıl olur dedim 6 sında yaptım çıkmadı. Olabiliyor yani

Merhaba doktorunun dediği gibi testi tekrarla ama aynı merkezde ve aynı saatte ver. Farklı yerde verince değerler değişiyor . İnşallah hamilesindir gönlünden geçen olur inşallah

İnşallah benim durumum da sizinki gibidir bu durum böyle olunca umutlandım hcg değerimin düşmesini bekliyodum açıkçası biraz da olsa içimi rahatlattiniz teşekkür ederim

Merhaba doktorunun dediği gibi testi tekrarla ama aynı merkezde ve aynı saatte ver. Farklı yerde verince değerler değişiyor . İnşallah hamilesindir gönlünden geçen olur inşallah
Amin inşallah çok teşekkür ederim aynı saatte ve aynı merkezde tekrarlıycam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…