11 gün geciken adet ve idrar testi

Hellodear

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2012
5
1
Merhaba hanımlar. Eşimle şuan çocuk düşünmüyoruz ve prezervatifle korunuyoruz yalnız geçen ay bir kaza yaşadık ve adetime 4 gün kala ertesi gün hapı aldım. Geçen ay normal vaktimde adet gördüm ama bu ay 11 gün gecikme yaşıyorum. Bat’tan 2 gün, 8 gün ve 11 gün geçince idrar testi yaptım sonuç gördüğünüz gibi hep tek çizgi. Bu ay içerisinde de bir tek şüpheli ilişki yaşadım onun üzerinden de 26 gün geçti idrarda çıkardı diye düşünüyorum. Tecrübeli çok fazla hanım var bu yüzden size danışmak istiyorum. Benzer durum yaşayıp gebelikle sonuçlanan oldu mu? Şüpheli tek ilişkimin üzerinden 26 gün geçti bu kadar zamanda belirti vermemesi ve tek çizgi çıkması olabilir mi? Yardımlarınızı bekliyorum

Büyük ihtimalle hamile degilsin olsaydi silik cikardi ama onca vakite ragmen yok .kan testi yaptir

11 gün geçmiş testte çıkardı olsaydı bariz tek çizgi var. Stresten de gecikir adetiniz
Yeni şehir değiştirdim, bu ay grip de geçirdim belki de bunlar etkiledi söylediğiniz gibi. Bitki çaylarından yardım almayı düşünüyorum gecikme için ama şüpheli ilişkim olunca çekingen kaldım. Gebelik varsa ne kadar planlamamış olsak da bir cana zarar vermek istemem çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…