Gelinlik Modelleri 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün oğlu Ahmet Münir Gül ile evlenen Ayşe Zehra Karadere'nin gelinliği

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
84.873
40.715
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün oğlu Ahmet Münir Gül, Ayşe Zehra Karadere ile İstanbul'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun şahitliğini yaptığı nikahla dünya evine girdi.
Devlet erkanı, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün oğlu Ahmet Münir Gül'ün düğününde buluştu. Ahmet Münir Gül ve Ayşe Zehra Karadere'nin nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Meclis Başkanı İsmet Yılmaz, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Kırgızistan Cumhurbaşkanı Almazbek Atambayev yaptı.
1500 KİŞİ KATILDI

Wow Otel'de basına kapalı olarak gerçekleştirilen düğüne devletin zirvesi katılıp şahitlik yapacak. 1500 kişinin davetli olduğu nikah törenin ardından Ku'ran- Kerim okunup yemek verildi.
GÜL AİLESİ AĞAÇ DİKİLMESİNİ İSTEDİ

Gül Ailesi, nikaha çiçek gönderilmesi yerine Abdullah Gül Üniversitesi'ne ağaç dikilmesini istedi. Ahmet Münir Gül ile Zehra Ayşe Karadere, Ankara'da öğrencilik yıllarında tanıştı. Çift geçen mart ayında nişanlandı. Gelinin babası aslen Kayserili olan ve Bursa'da tekstil işi ile uğraşan Abdullah Karadere.
ülke haber.com
15_d.jpg
abdullah_gulun_oglu_evlendi_1440317296_4389.jpg
abdullah_gulun_oglu_evlendi_1440317297_6084.jpg
abdulah-gul-un-oglu-evlendi-78588.jpg
abdullah_gulun_oglu_evlendi_1440317298_1275.jpg
dugun-genis-foto-aa.jpg
abdullah-gul-un-oglu-ahmet-munir-gul-evlendi-1704125.Jpeg

Hayrunnisa gibi giyim konusunda zevkli bir hatunun gelinine yakıştıramadım. bir de tekstilci aileden geliyor kız. mübarek rönesans döneminden kalma gelinlik

iki kaynanada aynı şei giymiş...

allah mesut etsin de söylemden duramıyacam söylemeyim diye zoralsam da kendimi yok ben söyleyim içimde durup dert olucagına dışıma vurayım mert olsun

şimdi bu dönemde gencecik evlatlar şehit olurken kimi nişanlı kiminin eşi hamile ve dünkü şehit nişanlımış kurbanda evlencekmiş bunlar olurken acılar yaşanırken bu kadar gösterişli bir düğün yapmaları bana tuhaf geldi.

erteleybilirlerdi.hadi ertelemediler hiç olmasa sade bir düğün olabilirdi.

sonuçta cumhurbaşkanlığı yapmış bir devlet adamının azıcık düşünceli olması gerekmez mi?

ha bide erdogan 3 çocuk dedi acaba ?

bide neyse çok yazdım susuyım ben

X