11 aylık bebekle gidilebilecek kaliteli iyi bir otel ?

meryemmeryem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2009
3.981
66
terzi kendi söküğünü dikemezmiş ya aynen öyle
bir turizmci olarak yüzlerce kişinin tatil organizasyonunu yapıyor ve
kültür turları organize ediyorum
kişisel tatillerimide kendim ayarlıyorum ama bebeğim olunca iş değişti
çok tedirginim ve kafam karışık
Ağustos ayında tatile çıkıcaz ve bebeğim o zaman 11 aylık olacak

bebeğimle rahat edebileceğim onunda keyif alabileceği iyi bir otel istiyorum
genelde hep belekte tatil yaparız,öncelikli tercih yerim belek sonra kemer veya side

Bende senın gıbı bebeĞım ılele tatıl yapacagımdan tedırgınım...ıyı kalıtelı temız bır yer arıyorum.fıyatta cok ucuk olmayacak tabı ..
Bu arada neden belek?
Fethıye marmarıs cesme daha sakın deĞılmı?bırde agustosta antalya tarafı daha sıcak olmuyormu?ben bırde rus turıstın cok fazla olmadıgı yerlerı tercıh edıyorum.eger tercıh yaptıgın yerlerı banada sÖylersen sevınırım.

öncelikle cvp için teşekkür ederim.
canım biz adanlaıyız belki ondandır akdenizin suyu ege bölgesine nazaran daha ılık gibi
o yüzden düşünüyorum
birde belek bölgesinde oteller çok kaliteli özelikle golf otelleri daha da sakin ve temiz bana göre
ama yinede kafam karışık bilemiyorum işte bebeğimle nasıl nereye olacak..
aslında bebeğim 11 aylık olacak onun için böyle aktivitesi bol bir otel istiyorum
cıvıl cıvıl olsunki en azında otel içerisinde gezdireyim sıkılmasın istiyorum

Merhaba meryemmeryem,

Bebeğiniz ile rahat edebileceğinizi düşündüğüm tesisler aşağıdakilerdir. Aşağıdaki tesislerde bebekler için gerekli olabilecek araç gereçler mevcuttur.

Mukarnas Spa Resort - Alanya
Çocuk büfesi(12:00-13:00), Baby bar-mama sandalyesi, Mikrodalga fırın, biberon ısıtıcı(sabah,öğle,akşam), Mini club(4-12 yaş), Mini disco / Mini şovlar, Çocuk havuzu (1 acık-1 kapalı), Su kaydırakları-2'li (10:00-12:00-14:00-18:00), Çocuk animasyonu, Atari oyunları(rezervasyonlu), Açık ve Kapalı oyun parkı, Çocuk bakıcısı(ücretli).

Pemar Beach Resort - Side
Çocuk havuzu, Kaydıraklı havuz, Çocuk menüsü, Çocuk bakıcısı(ücretli), Miniclub, Oyun alanı.

Kuştur Club Holiday Village - Kuşadası
Çocuk havuzu, Oyun parkı, Mini club, Oyun salonu (Play satation - ücretli), Bebek yatağı, Bebek bakıcısı(ücretli).

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Bu yaz 12 aylık olacak bebeğim antalyaya tatile gideceğiz..ultra herşey dahil en iyi otel öneriniz nedir?..
Voyage sorgun mu belek mi daha iyi çocuk açısından..
Ya da başka önerileriniz var mı?..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…