11.03.2009 belinay ve derya buluşuyorrrrrr :)) hemide belinayıın evindee :))

E

EU2

Ziyaretçi
Evet deryam geliyorr benim can dostumm kötü günümde hep yanımda olan desteğini esirgemeyen birtanecik arkadaşımmm.. babannemin vefaatında beni mesjlarıyla telefonuyla msn de ve burda sitede asla yalnız bırakmayan hep sakinleştiren canım ciğerim minik kuzummm geliyorrrr.. okadar heyecanlıyımkii tüm ev halkı deryamı tanıyor ve biliyor annemde çok sevindi gelemsine, bana mesaj atmış müsaitsen çarşamba geliyorum diyeee, müsait olmammı dosttumm sana müsait olmammı tabikide müsaitim, hem biliyorsun sen hem oturmaya hem başşsağılı ziyaretine hem ailemle tanışmaya hemdeeeee bizim alt katı görmeye geliceksinn çükü ALLAHIN İZNİYLE ARTIK AYNI BİNDA OTURUCAZ SENİNLEEE İŞTEEE BEN ARTIK DAHADA MUTLU OLUCAM DERYAMMM.. Dediğim gibi çarşamba günü seni mamalarımla bekliyor olucammm canım dostum..kızlar resimleride eklicezz hatta siteye gireriz bir ara online olan kim varsa onlarlada yazışırızz :lepi:
Ben çok heyecan yapttım şimdi :teytey::içelim:

şimdi ne mammalar yersiniz ne sohpetler döktürürsünüz muhabbetiniz bol olsun kk güzelleri......

Canımsın sen ya bu ne tatlı heyecan böyle hadi bakalım resimlerinizi bekliyorum...

hanımlar sizide bekliyordum dicektim ama baktımki biriniz adana diğeriniz ankaradasınızz :KK43:

bnde adanadanım cnm belınaycım ama kalbımız sızle bılesınız:)

azrammm sendemi yaaaa:KK43:((( canım benimm seviyorumm seniiii

kızlar ben kulküpte yeniyim ve yazdıklarınızı okudukça seviniyorum...güzel resimlerinizi koyun da bizde görelim :) şimdiden merak ediyorum...

hoşgeldin yağmurcumm resimler ç.şamba akşamı yayınlanıcak şekerimle bi buşulaımdaa :)))

azrammm sendemi yaaaa:KK43:((( canım benimm seviyorumm seniiii

zaten herkes şu cıcık azra_sılayı seviyor onun ayagını kkdan nası kaydırırım diye ciddi ciddi düşünmeye başlasam iyi olacak galiba:jeyyar:beni sefmiyor musun aglarım bak amasenağlamasenağlama

ayyyy kuzummm sevmemi yaaaa aşkolsunn bitanem ne sen onuun ayağını kaydır nede sen ağla olurmuu?? ben hepiciğinizi çok seviyorum bende herkese dağıtacak kadar sevgi var şenşakrak fıkır fıkır bir kızım bennn :)))

zaten kaydırmaz belınaycıımkaydirigubbakcemile3
o bıraz değıl fazlasıyla güç ister:jeyyar:
bn onun 2 katıyıım:roflol:

bende gelim mi ama benim kızım vaaarr
şaka bir yana bol muhabbetli bir gün geçirin fazla yemeyin ve güzel mamaların resmini buraya koymayın hee
sonra canum isterr

ayyy gel tabii kızında olsunn ne olcak evdeyiz açarım peteklerii üşümezde uyursada ben onu diğer odaya yatırırım hiç bişicik olmazzz :))) mamaların resmini çekmicemm şekerler, hamiş olanlar bakarsaa canı çeker kıyamam sonronraaa çekmicem mamaları sözz :))

azrammm seviyorum seniii ...

çok sivindimm ne güzel ohh lak lak yaparsınız bol bol
kıss belinoşş banada ayır mamalarındannn
bak resimleri ekleyince baa da haber vir kıss
deryoş bilir benü merahtan çatlarım sonra heee

şaka bi yana iy bi gün geçirirsiniz inşlh
demek nasipse komşun olucak hee
hadi hayırlısııı

nee güzelllll hadi bakalım bekliyoruz çarşamba akşamını..

deryam bol güvenlikli evinden taşınmak mı istiormuş:uhm:

aybikee sende gelseneee annnemmmmmmmmmm:) ne oluuuuurrrrrrrrrr

canımmmm senin adına çok sevindim...eminim süper bir gün geçirirsiniz...
resimleri 4 gözle bekliyorumm.
haberim olsun mutlakaaa tamammı...

b&m sende gelsene kuzummmmmmmmmmm ayrıca resim koymicam mamaların resmini yanii.. çünkü hamiş olanlar falan olur canı çeker üzülürüm sonra benn.. deryam lezzetlerini anlatır sizee :))

tama özloşummm kapım sanada açık unutma sakınn başımın üstünde yerin varrr

kuzum benimmmm çok saol...
ah ahhhh bir gelsem istanbula sen ve yaseminimi görmeyi çook isterim inan...

X