10gun gecikmeyle galiba adet oldum

Edos63

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2022
70
4
23
Merhaba hanimlar bu ay klomen kullandim adetim 10 gun gecikti kan testim negatif cikti ve sonrasinda adet oldum ama hic adet gibi degil sancim var ama hic kan gelmiyor ve gelsigi zmn da kahverengi ve camirumsi lutfen yardimci olurmusunuz boyle bisey basina gelwn var mi

Doktorum adetin3 veya 4. Gunu gel dedi ama gitmek istemiyorum smdi bide ilac vermisti onlari kullanip mi gitsem

Doktorum adetin3 veya 4. Gunu gel dedi ama gitmek istemiyorum smdi bide ilac vermisti onlari kullanip mi gitsem
İhmal etme neden bu kadar gecikiyor bakılsın. Benimde geçen ay 12 gün gecikti ama hiç problem yoktu sadece geç yumurtlama olduğu için adet de geç geliyor. Şuan da 4 gün geçti yinei geç yumurtlamıs olabilirim yada minik bir mucize olur bilmiyorum biraz daha beklemek istiyorum.

10eylik evliyim ve hic korunmadik aslindan reglim hep duzensizdir evlendikten sonra bi sure duzenliydi yine duzensiz oldu gecen ay ilk defa doktora girundum hicbiseyin yok dedi ve klomen ve bi kac ilac daha yazdi onu kullandim kontrole gittigimde yumurtalarimi gayet güzel ve buyumis dedi igneye faln gerek yok dedi umitlenmistim ama 2gun ince kan testi yaptim negatif adet olirsan gel dedi ama adetim adet gibi degil yarin 4.gun ama

Bide ilcedeyim ve esim izin alamiyor bnde beklim dedim ilaclari kullandiktan sknra sokulur belki diye

İhmal etme neden bu kadar gecikiyor bakılsın. Benimde geçen ay 12 gün gecikti ama hiç problem yoktu sadece geç yumurtlama olduğu için adet de geç geliyor. Şuan da 4 gün geçti yinei geç yumurtlamıs olabilirim yada minik bir mucize olur bilmiyorum biraz daha beklemek istiyorum.
İnsallah bebegin seninledir

X