100 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

Ya bana ne demeli cnm hersey iyiydi yedigim 2 yemekkasigi seftali receli olmasaofffpismanim neyseki bugun yuzucem 1 saat .bi daha da bu kacamaklara kanmam ins
2 kaşık reçelden hiç bir şey olmaz canın bir şeyi çok çekiyorsa 1 kaşık ye nefsini körelt aklın onda kalıp motivasyonun düşmesin

okullar açılıncaya kadar böyle sakin mi olacak acep burası

diğer sayfayı okumadan ben de nerdesin diyorum özüüürrr
bundan sonra aynen tam gaz devam
geçmiş olsun dikkat et kendine sen bize lazımsın lazım olmasan da dikkat et seviyoruz seni topik şekeri

evet canım bu topik için çok uğraştım açılması için. şimdi de ayakta durması için hep beraber uğraşacağız

okullar açılıncaya kadar böyle sakin mi olacak acep burası

kurbandı tatildi derken biraz sakin olur diye düşünüyorum. ilk bir ayımız bi dolsun paylaşımlarıyla aktif ve yarışmaya devam edecek üyeler belli olur.

biz burdayız ve kendimiz için burdayız. inan burda iki kişi de kalsam bu takım yoluna devam edecek

Menüm (02.09.2015)

Sabah/09:00
İki dilim kızarmış çavdar ekmeği
yarım domates
1 kk peynir

Öğlen/13:00
3-5 parça ızgara tavuk
ayran

Akşam/19:00
1 kase mercimek çorbası
1 kase yoğurt

Gece/23:00
Buzlu kahve

ben hep buralarda olacam orası kesin
diyet yapmadığım için ayy diyeti bozdum bıraktım diye bir şey söz konusu değil :)))
en az 71 olana kadar ki ne kadar süreceği önemli değil motivasyon kendimi kontrol etmek adına günlüklerden ayrılmıycammmmm

1 Eylül Menüm

Sabah
1 dilim kep ekmek, 2 dilim peynir, 1 domates, 1 fincan yeşil cay

Öğlen
1 dilim kep ekmek, 1 kase yeşil mercimek salatası

Ara
1 dilim kep ekmek, 1 kase yeşil mercimek salatası

Aksam
1 dilim kep ekmek, 1 kase tavuk sote

Ara
1 bardak şekersiz çay

** Max yarım lt su

** Spor yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…