100 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

Çok teşekkür ederim.İ
Teşekkürler, İnşaallah hep beraber istediğimiz kilolara iner, mutlu bir şekilde hayatımıza devam ederiz.

Kızlar aranızda cuma yarışmasında olanlar var
Olmayanlarada tavsiye ederim
Yarışma hırsı heyecanı motivasyonu hep diri tutuyor
Benim 8 ayım bitti ve nasıl geçtiğini anlamadım bile

Ablacim ben de bugun sizin topiginizi okuyordum sayfa 14 deyim:)hayran kaldim azminize lutfen bana da yardimciolun bebek istiyorumbu son sansim gencligim kilo ile savadarak gecti2 haneye bi insem.lutfen beni de destekleyin araniza alin yani ciddden kilo butunhayatimi olumsuz etkiliyo bitsin bu cile lutfen olsun artiksevgiler ve de tebriklerr

Tatlım yaşın boyun kilon kaç
Ama önce o, bu diyetini bırakıp sağlıklı beslenmeye başlaman lazım
Ben 9.takımdayım
İstersen oraya katılabilirsin
Yarışma hırsı insanı daha çok azimlendiriyor
Hergün menünü ve en az haftada 35 mesaj yazman gerekiyor
Aslında insan ne kadar çok paylaşım yaparsa o kadar motive oluyor
Kabul edersen gel tatlım senin içinde elimden geleni yaparım

Anladim sanirim enbuyuk sorunum neye cok girememek.kimi zaman zamansiliktan.kimi zaman da yuzum tutmadigindan.ama kesin karar verdim ben de basaricam.ve hemen geliyorum o halde soylenileni yapicagima soz veriyorum ya olacakkk ablam geliyorumBu arada yas 34.boy163.kilo malesef 107

Tatlım biliyosun ben daha yüksek kilodan başladım
İhtiyacın olan şey zaman ve sabır hemen 2 ayda bitecek değil
Dediğim gibi bak benim 8 ay bitti halâ devam ediyom
Sen yeterki laf dinle gerisini bana bırak

Tatlım biliyosun ben daha yüksek kilodan başladım
İhtiyacın olan şey zaman ve sabır hemen 2 ayda bitecek değil
Dediğim gibi bak benim 8 ay bitti halâ devam ediyom
Sen yeterki laf dinle gerisini bana bırak
Harikasin ablam Allah raziolsun cok umutluyum ve an itibariyle her soyledigine amadeyim zuhal ablavim sevgiler

ara
bir avuç çekirdeksiz taze üzüm
1 bardak sade nescafeli süt
akşam
2 kayık dilim kavun
2 yemek kaşığı patlıcan
2 yemek kaşığı pilav
1 kase cacık
1 küçük dilim t.b. ekmek

az öce
1 kitkat
yarım pakete yakın çubuk kraker

Hersey harika ama kitkat isi bozmus sanki he ben de dayanamiyom ama o bi gfrer bile kilovermemize engel canim lutfen dikkatet.yerine biraz daha uzum olabilirmis sanki

Hersey harika ama kitkat isi bozmus sanki he ben de dayanamiyom ama o bi gfrer bile kilovermemize engel canim lutfen dikkatet.yerine biraz daha uzum olabilirmis sanki
aylardır ilk defa canım çikolata çekti benimkiler markete giderken listeye yazdım oğlum bitter çikolata yerine ondan almış kahveyle bitter çikolata yiyecektim güya

sabah
2 servis kaşığı bol yeşillikli lor salatası
1 dilim patatesli yumurta
ekmek yok

ara
yarım cevizli sucuk (elin yarısı kadar şekerli çekti yine canım :)

aylardır ilk defa canım çikolata çekti benimkiler markete giderken listeye yazdım oğlum bitter çikolata yerine ondan almış kahveyle bitter çikolata yiyecektim güya
Ya bana ne demeli cnm hersey iyiydi yedigim 2 yemekkasigi seftali receli olmasaofffpismanim neyseki bugun yuzucem 1 saat .bi daha da bu kacamaklara kanmam ins

Kizlar motivasyonum gunum guzel devamediyor .kacamak yapsak bile sayfamizdan kopmayalim.cunku biz bu kez son defa basaricaz .anlastik mi hareket etmeyi unutmayalim canlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…