100 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

Ben diyetisyen yardimi almaya basladim daha dogrusu son 3 kilomu diyetisyenle verdim suan toplam 12 kilo verdim ve verisim yavasladi motivasyonumu kaybetmekten cok korkuyorum yarin esimin dogumgunu sik elbiselerimin hicbiri olmuyor offf
lütfen vazgeçme. tekrar başlıyor vermeye bünye bir süre toparlıyor kendini. Ne oluyor diyor kendini korumaya alıyor. 12 kilona yazık bırakınca o 15 kilo olarak geri dönecek sana. Kendimden biliyorum canım.

sabah
1 haşlama yumurta
domates salatalık

ara
2 hurma çay

lütfen vazgeçme. tekrar başlıyor vermeye bünye bir süre toparlıyor kendini. Ne oluyor diyor kendini korumaya alıyor. 12 kilona yazık bırakınca o 15 kilo olarak geri dönecek sana. Kendimden biliyorum canım.
Bu defa son olmasini cok istiyorum 70 kilo olmak istiyorum daha fazlasinda gozum yok guzel giyinmek duygusunu unuttum ya

Sabah yarım domates, yarım salatalık, 2 zeytin, labne peyniri, biberle kahvaltı yaptım. Demin cacık yedim bir kase. Akşamda yoğurt çorbası içip bırakacağım

Sabah klasik kahvaltim bir dilim ekmekle oglen bir kase cacik zeytinyagli patlican aksam yemek yemeyi dusunmuyorum esimin dogumgunu bir dilim pasta yemek zorundayim
allah eşine seninle beraber uzun ömürler versin
sade pasta olmaz önden azıcıkta olsa hafif bir şeyler ye aç karnına pasta hele de hazırsa mideni bulandırır rahatsızlanma sakın dikkat et gülüm

öğleden sonra komşuma gittim
biraz çerez
2 kıymalı hamur işi (poğaça büyüklüğünde)
2 parmak büyüklüğünde fırında patatesli börek yedim
öğle ve akşam yemeği yerine geçti zaten bunlar sonra çok acıkırsam 2 kaşık yoğurt bir elma yiyebilirim yada yemem bakıcam artık:)

allah eşine seninle beraber uzun ömürler versin
sade pasta olmaz önden azıcıkta olsa hafif bir şeyler ye aç karnına pasta hele de hazırsa mideni bulandırır rahatsızlanma sakın dikkat et gülüm
Dedigim gibi aksam yemek yemedim kendimi tuttum ince bir dilim pasta yedim kendim yaptim pastayi ayiptir soylemesi iyi bi pastaciyimdir beni dusundugun icin tesekkur ederim

merhaba arkadaşlar adım pınar 31 yaşındayım 160 boyunda 115 kiloyum doktor glikofen ve thincal yazdı çok mutsuz ve umutsuzum

merhaba arkadaşlar adım pınar 31 yaşındayım 160 boyunda 115 kiloyum doktor glikofen ve thincal yazdı çok mutsuz ve umutsuzum
hoş geldin pınar zayıflamak istiyorsan
umutsuzluk ve mutsuzluk kelimelerini hemen şimdi UNUT
YAPABİLECEĞİNE İNAN
eğer gerçekten bir şeyin yapabileceğine inanırsan VE gerçekten inanırsan
zihnin yapılabilmesi için yollar keşfeder
david schwartz

hoşbulduk tıkladım ama hata verdi
kopyalayınca resmi hata veriyor diye yazıyı kendim yazdım
140 kilolardan 70 li 60 lı hatta 55 kiloya düşen insanlar var onlar yaptıysa biz neden yapamayalım bizi engelleyen ne
tek şey YAPABİLECEĞİMİZE inanmamak arkadaşım önce kendini zihin altını ikna et başarıyorum zayıflıyorum ideal bedenime kavuşuyorum de ve şu anda inanarak söyle bunları mutluluk dolacak mı göğsüne kendini bir dinle evet dolacakkkkk

Başaramayacağımıza inanıyorsak başaramayız. Değişeceğimize inanıyor isek değişiriz. Mali, malı şeklindeki ifadeler bilinçaltımızda mulaklık yaratır. Örneğin sigara içmemeliyim dedikçe sigara içmek isteriz. Çok yememeliyim dedikçe yemek isteriz.
“Aklınız neyi kabul edip inanıyorsa, onu gerçekleştirebilir” der. Napoleon Hill’
ee o zaman ne yapıyoruz olumlu bir şekilde sürekli telkinde bulunuyoruz kendimize kilo veriyorum yerine zayıflıyorum
zayıflıycam değil zayıflıyorum buna dikkat :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…