100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

Ne guzel bir gunde tanismissiniz :) amin canim insallah

herkese iyi geceler kızlar
klavyem değişik harfler basıyordu oğlumun marifetleri
çok uğraştım nihayet normale döndü..

herkese iyi geceler kizlar gecmis olsun dilekleriniz icin cok tesekur ederim arkadaslar oglum hayirlisiyla bi iylesse insallah sizi daha iyi takip edecem pek bisey yapamiyorum kac gundur spor felanda yapamadim ama hic kacamakta yapmadim cok sukur bugun esimle kahvaltiyi disarda yaptik kucuk bir parca ekmek biraz omlet ve yesil cay ictim ara ogundede portakal yedim oglen brokoli salatasi ve biraz yayla corbasi yedim oglumsum yayla corbasini cok sever belki yer diye hergun yapiyorum ama malesef sadece sut iciyor baskada bisey yemiyor iki gunde oyle zayifladiki cok oksuruyor icim gidiyor yavruma
ogleden sonra misafirimiz geldi ama ben pek bisey yemedim herseyin ucundan azicik ayip olmasin diye aldim aksam sadece yayla corbasi ictim biraz kavun yedim hepsi bu neyse hepinize iyi geceler canlar

Slmm kizlarr dun aksam oyle bi moralimi bozdularki anlatilacakk gibi deqil cok fena gaza geldimm dun butun gun kaynimla birlikte nisanlisina hediye aradimm ayaklarima kara sular indi resmen neyse.. cok acikdim ve kaynimin baskusi uzerine bir porsiyon kofte yedimm Daha sonra anneme gectim ve uzerine 4 kasik kadar pirasa yedim ve ordan kaynimin nisanlisina gittik orda konu kilodan acildi ve millet sanki cok zayifmis gibi bana yorum yapmaya basladilarAmann kizim yasin genc kilo ver zayifla diye neyseki esim konuya bi el atti ve zaten tuba diyet yapiyo size ne geregi var tubanin kilosundan diye
Diyecegim su ki bundan sonra gorecekler ben bu kilolari nasil yediriyorum onlara hatta eltimin babasi tuba bence senin kilon 85 90 arasi felandir diyo Ayy cok sinirlendim.. Neyse biyandanda iyi oldu daha fena gaza geldimm

Kesinlikle katiliyorum canim sana ben artik diyeti normal hayatima uydurdum galiba artik birsey gorunce yada aksam tv karsisinda canim birsey istemiyor yemek icin yasamiyorum yasamak icin yiyorum

işteee budurrrrrrr fevkaladenin fevkinde..kurban olsunnn Bülent ablanız sizeeee

Nisandabaharımmm sen işi çözmüşsünnn..artık kendini frenliyebiliyorsun...bir tatlı kaşığı pilavvv..süperrr
işte benim anlatmak istediğim tam da bu..bu işi hayatımıza yaymak..devamlılığı olacak bir şeyyy..ömrün boyunca kendini kiii ben bayılırımmmm pilavdan mahrum edemezsinn..şimdiden dozunu ayarlarsak ilerde de bu devam eder.

neyseeeeeee şimdi de aşk konuşalımmmm..varlığı bir dert yokluğu bir dertttt... ama olsunnnn ne olursa olsunnn aşk olsunnn..bence de canım enişte bir taşla iki kuş vurmuşş..tanışam günü ve sevgililer günü aynı gün bir hediyeyle halletmiş işi.. biz kadınlarrr aslında hediyeye değilde hatırlanmaya değer verilmeye bakarız değil mi..bence çok klasik bile olsa güzel bir hediye almışsın..şanslısın...

Bana gelince dün anneciğimle birlikte, alışveriş yaptık..işimiz bitince beni yemeğe götürecektiii laf aramızda kebapçıya..bende gerek yok anne sen bana onun parasını ver ben onunla bir ayakkabı alayım dedim..ilk başta yok mok dedi ama diyette olduğumu ve ayakkabıya ihtiyacım olduğunu söyleyince ikna ettim..hem kebaptan kurtulduk, hem bir tane conversim oldu..artık işi ticarete çevirdimm.dünnn .çokkk çokkk az yemekle ayakta kaldımmm.napim saat 5ten sonra ağzıma lokma koymuyorum, çantamdada 4 -5 tane sultani vardı onu yedim...akşamda düğüne gittikk..inşallah pistte bayılmam dedim de çok şükürrr bişi olmadı..

cnmmmm nisandabaharımmm güzel dileklerin için sana tüm kalbimle teşekkür ediyorum..Rabbim düzgün, hayırlı insanlarla karşılaştırsınnn hepimizi.. 2 ay sonra inşallah nisandabaharım dicem bende ve nickin hep hayatımda önemli bir yerde olacak..nisanda atama bekliyorum, nisanda zayıflamış oluyorum, nisanda belki nişanlanırım anlayacağınnn nisan benim için çokkkkkkkkkk önemliiiii..bir de nisandabharımmmda önemli artık

Kızlarrrrrrrrrrrr sizi de unutmadımmm..hepinizi seviyorummmmmmmmmm..
Bu arada yine çok konuştum ama laf aramızda dün gittiğimmm düğünde gelin o kadar zayıftı kiiii, elbise olmamaış olmamış olmamışşşşşşşşşşşşşşşşş.
Hep derim ve diceğimde HATUN DEDİĞİN AZICIK KIVRIMLI OLMALI, HATLI OLMALI Biz doğru yoldayızzz..devammmmmmmmmmmm

cnmmm süpersinn ..spor yapamasanda en azından yediklerine dikkat ettiğinden kilo alımın olmaz..oğluşuna da çokkk geçmiş olsunnn..ay ben dayanamıyorummm böyle hastalanınca evlatlarınız, sen rahatına bak cnmmm..oğlunla ilgilen..arada buraya takılırsın..devamsızlıktan bırakmayız, seni affederiz

yazıkların için tek bir yorum yapicam. ne mutlu sana...milletin ağzını kapayacak bir eşin varrr...herkese nasip olmaz bu

ben bugün naptimmmmm..klasik kahvaltımın üzerine + 1 çay kaşığı çikolata, +1çay kaşığı fındık ezmesi,+ 1çay kaşığı çilek reçeli, +1 çay kaşığı kayısı reçeli..burdaki çay kaşığı sadece ağzımın tadlanacağı türden.tepeleme doldurmadım..
türk kahvesi içtimm az önce birazdanda fırına tavuk atacaz annemle ondna biraz yerim ve yoğurt..günü kapatırım...bua rada sabah leslie yaptım 3 mil..iyi ki eliptiğim bozulmuş yoksa ben bu hatunla nasıl tanısırdım..bir de slim in6 ya bakacam biraz.burda yazdım kimse cevap vermedi..demek ki yapan yok..ben bi başlayimm.size detayları yazarımm sonra.. şimdi burdan kalkınca leslie ve slim 6 yapıcam..hadi ben kaçar leslie ciğim bekliyorrrrrrrrrrrrr

C
Cok tesekur ederim caniimm bugun yine misafirim gelecek ama ben yine olcuyu kacirmayacagim bundan eminim artik cunku canim hicbisey istemiyo hos aksama bisey yapabilirsem tabi, oglum yine ateslendi kucagimdan inmiyor kocam olacak adam arkadaslariyla gezmede ne yapacam beeeennn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…