10 yıldır elektriklenmeli.kasilmali her saniye süren baş ağrısı

umuthasan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2024
35
2
33
2013 yılında kafamda birden sarsılma hissettim kasılıp kendini birden elektrik çarpması gibi oluyordu bu 10 yıldır devam etti sürekli kafamda bir sıkışma elektriklenme ağırlık varmış gibi yürümekte zorlanıyorum kafama sabit tutamıyorum şimdi çocuğum var onlara bakamıyorum çaresini bulamadım hayırdır gitmediğim yer kalmadı benim durumumda olanlar var mı lütfen yardım edin

Bu durum uyanır uyanmaz başlıyor ve akşama kadar uyuyana kadar devam ediyor ve uyandığım an tekrardan başlıyor gece rüyalarımda bile görüyorum

Benim gibi olan var mı lütfen bana yardım edin sadece ben bu durumu yaşıyormuşum gibi geliyor hiç geçmediği için kafayı yiyorum kalbim çarpıntı yapıyor düşünmekten kafayı yiyeceğim

Gitmediğim ilaç kalmadı bütün psikiyatri ilaçlarını içtim 10 yıldır bir sürü tedaviler gördüm ekt'ye kadar hastanede bile yattım.

7/24 devam ediyor kimseye inandıramıyorum kimse beni anlamıyor 10 yıldır bu ağrılarla elektriklenmelerle sıkışmalarını yaşıyorum kafamı sabit tutamıyorum sanki sürekli sarsılıyor ağrısı benim bitiriyor yüzüm de ağrıyor yüzümden başım ağrıyor kendim gibi birini görmedim şimdiye kadar doktor senin gibisini görmedim diyor bu benim çok korkutuyor

2013 yılında kafamda birden sarsılma hissettim kasılıp kendini birden elektrik çarpması gibi oluyordu bu 10 yıldır devam etti sürekli kafamda bir sıkışma elektriklenme ağırlık varmış gibi yürümekte zorlanıyorum kafama sabit tutamıyorum şimdi çocuğum var onlara bakamıyorum çaresini bulamadım hayırdır gitmediğim yer kalmadı benim durumumda olanlar var mı lütfen yardım edin

Epilepsi mi dedi doktorlar? Tanı olarak ne koydular?

Tanı koyamıyorlar. Hastanede bile yattım tanı koymaları için hep depresyon ilaçları veriyorlar bu sefer anksiyetem de oldu anksiyeti de olduğu için kalp çarpıntısı titremesi falan yapıyor teşhis koyamadılar yani sürekli psikiyatri ilaçları veriyorlar nörolojiye falan da gitti hiçbir çare bulunmadı orada bir şey çıkmadı

En iyisini yaptığını hepsini yazayım ilk ilaçlar verildi ondan sonra yıllar bir iki yıl geçti hastaneye yattım bakırköy'e yattım çapa'ya yattım orada EKt yaptılar. Yani şok tedavisi yaptılar başka bir yerde kafama iğne yaptırdım.eeg çektirdim bir şey çıkmadı psikoloğa gittim psikiyatriye gittim Bir çare bulunmadı sürekli ilaç ilaç ilaç

Hep çare aradım artık sabahları uyanmak bile istemiyorum bıktım artık kalbim çarpıntıya diye hazır bütün bedenime vurdu

Yok hepsini tahlillerini tetiklerini yaptırdım Vertigo içine şüphelenmişlerdi onun içinde tetkik yaptırdım hiçbiri çıkmadı yani bu 10 yılda yapmadığım şey kalmadı

Bu arada bende beyincik sarkmasi var ağırlık ve baş ağrısı bende yaşıyorum doktorum elektrik çarpma hissiyatinida yaşayabileceğini söylemişti.belirtiler benziyor bence gitmediyseniz mutlaka beyin ve sinirede gidin Allah şifa versin

X