Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 10 günde 1 cm büyüme

parlayanay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2011
53
1
arkadaslar 10 gün önce basladıgım göğüs büyütme programımda 1cm sonuc alabildim.program şu :

sabahları sabah 8.30da ac karnına adacayı içiyorum..saatini kesinlikle kaçırmıyorum..akşam aldıgım bir ürünle ( adını suanda vermeyeceğim sonucu kesinleşmeden kimseyi etkilemek istemem ) ez az 15 dk masaj yapıyorum...20 dakika göğüs geliştirme hareketleri yapıyorum..şimdilik 12-12-12 çalışıyorum..vücudumu alıştırınca hareket sayısını artırıcam..uyumadan önce hergün saat hemen hemen 10 da hayıt kaynatıp içiyorum...uyurken ise telkinimi acıyorum..sabaha kadar dinliyorum..bunların sonucunda eger gelişme devam ederse mutlaka paylaşacağım..
yalnız hayıtı aç karnına içmeyin ben o hatayı yaptım.mide sancısı çektim 3 gündür içemiyorum..doktor bitki çaylarıın mide boşken midede gastrit yapabileceğini söyledi.göğüse yaptıgın masaj teknikğine dikkat edin..mutlaka içten dışa dogru yapın.aldıgın göğüs geliştirici bitki çaylarının saatlerinin sabit olmasına dikkat edin.şimdilik aklıma gelenler bunlar..gelişme olursa burdan yazmaya devam edicem..umudum var :)

X