Düğün 10.10.2010 ' da gelin olucak hatunlar burayaa

34bilgen84

Guru
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2008
671
97
40
herkese selam arkadaşlarr 10.10.2010 da düğünüm var özenle seçilmemiş olmasına rağmen yersizlikten düğün tarihim bugüne denk geldi zaman az ve hazırlıklar yorucu tüm gelin adaylarına sevgiler ALLAH hepimize kolaylık versin mutlu yuvalarımızı kurabilmemiz için:asigim:

bu günde tek gelin olucak benim galiba:sm_cool:

canım benimde düğünüm 10.10.2010 da... bizde bu tarihi özellikle seçmedik daha erken olsun istiyorduk ama düğün tarihi için evin bitmesini bekliyelim mobilyalarımızı alalım derken bir baktık ki ağustosun ramazana denk gelmeyenler günleri ve eylülün ramazan sonrası günleri dolmuş madem ekimde olacak dedik ha 3 ekim ha 10 ekim olmuşken 10.10.2010 olsun da unutulmasın hiç değilse dedik ve böyle oldu iyi ki de oldu şimdi kime söylersem söylim düğün tarihimi kimse unutmuyor 10.10.10 du dimi diyorlar kaydirigubbakcemile3

alkisalkisalkis benimkide aynı bu nedenlerden oldu valla gerçi biz ev falan beklemedik ben ramazanın geçmesini istedim hemen ardından olsun dedim nişanlıma ekimin e sini diyince kıyamet koparıyodu erkenden olsun bitsin ekime kalmasın diye sonra salon aramaya hiç bi yerde yer bulamayınca ekime kaldı bende olmuşken 101010 olsun dedim kimse unutmuyo nikah içinde güzel bi tarih bulmuştum 08.09.10 ama arife gününe denk geliyo memurlar çalışmıyomuş galiba:1no2:

ah yarama bastınız kızlar , benım için özel olan birgünde sanslısınız siz evlenıyosunuz ne mutlu sıze opuyorumnanaktançsans kımı ıster denk gelmez sizin ıse ıstemeden gelen kısmet.nasip işte.benim
10.10.2008 flört baslangıcı
10.10.2009 nişanımız
10.10.2010 ahhhhhhhhh düğünümü isterdım malesef 25 temmuz olacak.nişanlımın ailesı herbırı farklı yerlerde en uygun yaz dönemi,hem oyuzden hemde nısanlım benım ıcın buralara geldı yerleşti yalnıs yasıyor.falan ramazan öncesı denk geldı.hayırlısı olsun.sizin düğününüzde ben evlı olacagım inşaallah.eşimle beraber tanısma nısan yılımızı kutlayıp sizler gibi özel birgun yasıyacam Rabbim herkese mutlulukla agzı tadıyla hayalleriyle kurdugu yuvalarında yasamayı nasip etsinnn.....

alkisalkisalkis valla süper yıldönümleri hiç şaşmaz unuttumn hatırlamadım bahanesi olmaz rabbim herkese mutlu olacağı hayırlıı eşler versin yoksa gün o olmuş bu olmuş onlar işin cilvesi seninde o günde kutlıycağın çok güzel günler varr ALLAH tamamını erdirsin hepimizin inş

10.10.2010 gibi yoğun bir gün için salon bulamayanlar Sarıyer'de Riva Restorant'a bir baksınlar derim internetten..Kişi başı 60 tl ama çok güzel büyük..Havanın sıcaklığına göre kır düğünü yapma imkanınız da var.Yağmur yağarsa ya da serin olursa içeri salonu da var. Çok nezih bir yer..Biz 10 ekim'de nikah dairesinde yapmak istedik, düğün de az kişiyle ayrı olsun istedik ama 10 ekime nikah dairesi bulamadık, kadıköy üsküdar anında doldu..dolayısıyla 9 ekimi seçtik..10 ekim boşmuş..Yer bulamayanlar bir baksın derim..400 kişi kapasiteli çok nezih bir yer..

10 ekim kıymete bindi valla tuttuğumuz salonun sahibiylede bi dünya pazarlık yaptık adam ben o günü daha pahalıya satarım diye baya bi diretti vermek bile istemiyodu

biz de 10.10 pazara geldiği için 16/10 u tercih ettik hepimize hayırlı olsun kızlar

10.10.2010 da evelniyorum düğün mekanımız tesadüfen o gün edenk geldi:) koştur koştur nikahıda o gün eladık. Biz bu konuda çok şanslıydık açıkçası

benımde 10.10.2010 dugunum var ama bız ozellıkle bu tarıhı ıstedık cunku nisanlımın dıgum gunu hemde ozel bı tarıh oldugu ıcın

Ay kızlar sizi ne kadar kıskandım anlatamammm...Bizimde nişanımız 10.10.2009 da ldu düğünümüzüde 10.10.10 da yapabılmek ıcın cok emek harcadık ama malesef olmadı.Nişanlımın memurluk sınavı sonuclanmadan düğün olsun ıstemedık.Ama o günde evlenecek olanlara şimdiden hayırlı sağlıklı huzurlu ömürler mutluluklar dılıyorum...Artık sızın düğünlerinizin sevinciyle idare ederiz bizde..kaydirigubbakcemile5

ben de görmüşken yazmadan çıkmayayım dedim
biz de evi ve eşyaları beklediğimiz için ekime kalıyorduk bende istedim ki madem ekime kalıoruz özel olsun çook isteyerek aldık yani bu günü
hem yıldönümünü unutmak gibi b şansı yok artık klava::roflol:
ama tabi herşey bi yana hayırlısı olsun hepimiz için önemli olan o :asigim:

Kızlar benimde kızkardeşim 10.10.2010 culardan.Onlar özellikle olsun istediler.Eeee gelinlikler sipariş edildi mi?Eh tabi canım zaman o kadar daraldı ki değil mi?Allah kolaylık hepinize kızlar

düğüne bir buçuk ay kaldı zaten ekim ayını hiç saymıyorum bile ilk haftası kınaydı valizdi derken son eksikler yapılarak nasıl geçicek bilmiyorum araya ramazanla bayramda girince iki ayağım bi papuca girmiş bulunuyo her işimi iftardan sonra yapıyorum çok şükür evimi tuttuk badana boyası yapıldı tüm mobilyalarımın siparişini verdik gelinliğim dikiliyor perdelerimin bugün ölçüsü alındı bu hafta mutfak dolaplarım değişip temizlik yapılıcak bi on gün sonra kısmetse bir bir mobilyalarım eşyalarım gelicek işin kolay kısmını geçirdik sipariş vermek en kolayıydı onların kazasız belasız hasara uğramadan eve gelmesi istediğim gibi olması aksilik çıkmaması bakalım hayırlısıyla sonuçlanır inş sizlerde durum ne kızlarr

son 20 günümüzz ne hızlı geçti inanamıyorum ne bayram anladım ne ramazan koşuşturma içinde günler su gibi geçiyorr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…