10.000 Fatiha

Bu dua zincirine en kisa zamanda saglikli iyi.bir evlat sahibi olmak icin katiliyorum rabbim kabup etsin insallah 300 u okudum bi 300 daha aliyorum allah izin verirse yarin okuyacagim

300 aldim
Kalan 8100

Bu dua zincirine en kisa zamanda saglikli iyi.bir evlat sahibi olmak icin katiliyorum rabbim kabup etsin insallah 300 u okudum bi 300 daha aliyorum allah izin verirse yarin okuyacagim

300 aldim
Kalan 8100
Canm 10.000 tane benim için çekiliyor şuan okumak istersen yine oku bitirip sana okuyalım istersen.

Aaa tamam izaman ben genelde herkwsin hayrli dilegnicin sandm olsun ztn her gn allah izin verdkce okuyorm hepsini size hediye ediyorum

Teşekkürler.600 tane mi aldınız şimdi. Rabbim sizede hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah
300 okudum yarinda rabbimin izniyle 300 okurum elimden geldigince hergun 300 okuyacagim yazacagim hani okuyamassam yazmam ordan anlrsiniz kalan son rakam dogrudur

Kalan 8100
300 okudum yarinda rabbimin izniyle 300 okurum elimden geldigince hergun 300 okuyacagim yazacagim hani okuyamassam yazmam ordan anlrsiniz kalan son rakam dogrudur
Allah razı olsun Allah gönlüne göre versin inşallah. Son aldığınız 300 ü düşünce 8100 kaldı

X