1 yillik iliskim ve supheler lutfen yardimci olun

Ece yener

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2015
21
17
30
PortalÖzel Mesajlar>
Yeni Konuşma Başlat: 1 YILLIK ERKEK ARKADASIMDAN SUPHELENIYORUM GAY MI?
Önizleme
Arkadaslae merhaba. 1 yillik bir iliskim var guzel gibi hersey ama soru isaretleri var kafamda Simdi erkek arkadasim beni seviyor bunu hiseedebiliyorum benim icin cok sey yapti iliskimiz icin cok ugrasti ben ondan defalarca ayrilmaya calistim araya kizlar girdi iste oyle boyle baska baska sebeplerden bazen cocuk gibi herseyi ayriliga getirdim o ayrilmadi. Ve zaman gectikce dahada baglandi sanki bna. Ama bazen supheleniyorum bi erkek arkadasi var tanimistimda onu tanistirmisti bi ara boyle onla sanki aralarinda bise var die supheleniyorm bazende tum suphemi aliyor erkek arkadasim. Ariyor yankmda filan bazen diyorum sacmalama kizim oyle sey olmaz bazende ne bilim supheleniyorum o cocuk bi keresinde seni seviyorum dediydi bnmkine bide bana atiyor ekran resmini ne bilim ya of ( yine iki gun once kavga ettik bitti dedim ama tamamen sebep ona gay oldugu suphelerim degil baska seyler nese bna bir mesaj atti anlatamam agziniz acik kalir kahrolmus zaten surekli ariyor askim bitanem hayatimin kadini bhnlwr bana hep soyledigi seyler cok sevdigini hep soyledi evlenecegi kadin olmami istiyor ve cok gec evlenmek istwmiyor ne biliyim ya bise deyin akil verin bana(
Katılımcılar:
En az bir geçerli alıcı belirtiniz.
%s" style="margin: 0px 0px 2px; padding: 3px; font-family: Calibri, 'Trebuchet MS', Verdana, Geneva, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 16px; color: rgb(0, 0, 0); border-width: 1px; border-style: solid; border-color: rgb(192, 192, 192) rgb(233, 233, 233) rgb(233, 233, 233) rgb(192, 192, 192); border-radius: 4px; outline: 0px; width: 335px; background-image: url(http://www.kadinlarkulubu.com/forum/styles/default/xenforo/clear.png); background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;">

Ara
Önemli uyarı, mesajlaşma yöntemi dönem dönem yönetim tarafından kontrol edilmektedir !
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.
Forum software by XenForo™
Quality Add-Ons by WMTech
Certain add-ons by avforums.com
Add-ons by Brivium

Copy paste mi nedir bu?
Yaş kaç 15-16?
Bu arafa profil bilgileriniz de uydurma sayın 21 yaşında önlisans mezunu olup araştırma görevlisi olan küçük hanım.
Önce profili sonra konuyu düzenleyin ki mevzuyu anlayalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…