1 yas gece aglayarak uyanma zor sakinlesme

Isis19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2020
707
348
Iyi aksamlarr kizlar oglum yenii 1 yasina girdi emerek uyuyor normaldede geceleri uyanirdi ama hemen emerken sakinlerr ve uyurdu ama bir suredir geceleri uyanip aglamaya basliyor ve emerekte sakinlesemiyor hatta emmeyi bile birakiyor aglarken katilmaya basliyor gozleri kapali bazen yari acik oluyor ama sanki cani yanmis yada cok korkmus gibi agliyor bana sariliyor birakmak istemiyor ya kucagimda ya gezerek zor sakinlesiyor bu 2-3 kez tekrarliyor bunun nedeni ne olabilir

Benim oğlumda öyleydi, 1,5 yaşında başladı yaklaşık 2 yıl sürdü her gece aynı saatte ve 2-3 sefer tekrarlıyordu. Gece töreri diyorlar sanırım bi araştırın derim.

Damaklarını kontrol ettiniz mi? Diş çıkarıyorsa gece ağrısı vuruyodur sancı gibi geliyor bebeklere. Kızımında aynı böyle oluyodu ve arkasına hep diş geldi 20 aylıkkende gece uyanma ağlamalar kesildi çok şükür. (Saat başı nerdeyse kalkan uyumayan bi bebekti halimi düşünün)

Benim oglumda boyleydi. Ben butun odayi sirkeli su ile sildim. Telefondanda ayetel kursi acarak. Inan birdaha gece korkup aglamalari olmadi. Istersen bir dene.

Gece terörü diyorlar. Benim kızımda da oluyordu arada bir. Yarım saat hiç susmadan bağıra bağıra ağladığını bilirim. Asla susturamamıştık. Kendiliğinden sakinleşiyordu. 3 yaşından beridir hiç olmadı sanırım.

Dis cikaracak biliyorum ama oncekiler boyle olmamisti

Benim oğlumda öyleydi, 1,5 yaşında başladı yaklaşık 2 yıl sürdü her gece aynı saatte ve 2-3 sefer tekrarlıyordu. Gece töreri diyorlar sanırım bi araştırın derim.
Bir bakayim olabilir bIz beraber yatiyoruz gece kalkip emeklemeye calistigi icin kac kez dustu o yuzden yerde yatiyoruz ama simdi birde yenii adet edindi ustumde uyumak gibi sekilden sekile giriyoruz aglamayla beraber cok zor gercekten

Dis cikaracak biliyorum ama oncekiler boyle olmamisti
Ben her şeyi denemiştim sonra ağrı kesici verdim baktım sustu uyudu diş geldi. Her dişin farklı azılar köpek dişleri çok sancı yapar mesela aniden saplanır gibi bunuda uykusundayken hissettiğinde korkuyla karışık ağlıyorlar koca insan olsa kıvranır bebekler ne yapsın. Hatta gözleri açık bile olsa sizi görmez gibi kriz ağlamaları olur gece terörüyle karıştırılır

Olabilir dis cikarmasini bekliyoruz zaten beslenme durumuda fena su ara ama uzun surdu cikmadi belkide dediginiz gibi diştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…