1 saniye bakarmısınız:)

hanifesabri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2012
23
0
slm kızlar.......adetim normalde duzensız ama ocak ayından berı dahada bı duzensız oldu ay içinde olan adetim 46 52 gunde bır olmaya başladı......ocak ayından beri bızde bebiş çalışmaları var:)........bu ay gununde geldı 16 mayısta ama kafama bısey takıldı tecrubeli olanlar yardım etsin lütfen........adetım 1.nci gün az 2 .nci gün normal 3.ncü günde cok az geldi ama bende hala karın ağrısı kasık bacak ağrısı ara ara memiklerim batıyor............dr gittiğimde 3 ay once yumurtan catlamamıs ama herseyın gayet normal bi problemin yok dedi........

canım adet duzensızlıgı ıcın gıtmıssın doktora işte.. doktor sana bir şey olmadıgını söylemiş.. adetlerinin düzene girmesini bekle.. o yuzden bebekte olmayabılır. doktor tam olar ne dedı adet duzensızlıgıne?

adet duzensızliği için gitmedim hamilelikten şupelendım o ay ama yumurtan çatlamamış kist yapmış dedi cok onemlı değil her kadında olur dedi başkada bişey demedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…