1.ovalasyon testleri gebeliği de saptarmı testi 2.acon marka gebelik testleri

mram

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2009
4.025
87
kafama takılan iki önemli soru var
ben geçen ay 10 kasımda 6 haftalık düşük yaptım bu ay da korunmama rağmen adet olmadım henüz
1.adet günümde ovalasyon testi yaptım iki net çiizgi çıktı hamile oabileceğimi düşünerekten gebelik testi aldım
2.Acon marka test güvenilirmi yaptıktan 5 dakika sonra ikinci çizgi diğerine nazaran ince ve silik çıktı bu şekilde olup hamile olanınız varmı cevaplatınız için şimdiden thank you

ben geçen ay 10 kasımda 6 haftalık düşük yaptım bu ay da korunmama rağmen adet olmadım henüz
1.adet günümde ovalasyon testi yaptım iki net çiizgi çıktı hamile oabileceğimi düşünerekten gebelik testi aldım
2.Acon marka test güvenilirmi yaptıktan 5 dakika sonra ikinci çizgi diğerine nazaran ince ve silik çıktı bu şekilde olup hamile olanınız varmı cevaplatınız için şimdiden thank you

korunma yöntemine bağlı tabi ama olabilir niye olmasın baksana bütün testler pozitif çıkmış canım :)

canım inşallah ümit ettiğin gibidir ancak eğer geçen ay düşük yaptı iseniz beta hcg değerleriniz düşmemiştir eşiniz prezarvatif ile korunuyorsa ki prezarvatifte yırtık yoksa hamilelik olasılığı biraz zor geri çekilme yöntemi ise hamilelik düşük oranda olsa bile vardır her şey inşallah senin istediğin gibi olur

Ovalüasyon testinde ikinci çizgi, ilki kadar netse bu hamilelik işareti olabilir burada bu şekilde test sonucu alan ve sonradan hamile olduğunu öğrenen insanlar var. Acon marka testi bir kaç kere bende kullandım ve şimdiye kadar silik de olsa 2. çizgiyi görmedim. Yani hamile olabilirsin canım. Bence bir kan testi yaptır ve netleşsin.

ovalüasyon testinde ikinci çizgi, ilki kadar netse bu hamilelik işareti olabilir burada bu şekilde test sonucu alan ve sonradan hamile olduğunu öğrenen insanlar var. Acon marka testi bir kaç kere bende kullandım ve şimdiye kadar silik de olsa 2. çizgiyi görmedim. Yani hamile olabilirsin canım. Bence bir kan testi yaptır ve netleşsin.
ovalasyon testinde net va kalın ama acon testte ince ve silik bende yer çizgsimi acaba yanılıyomuyum diyorum. Bugün başka bi marka daha alacam yarın yazarım size
daha önceki gebeliğimde gebelik testi diye yanlışlıkla ovalasyon testinden öğrenmiştim hamile olduğumu inş hakkımda hayırlısı çünkü henüz bir ay oldu düşükk yapalı
canım inşallah ümit ettiğin gibidir ancak eğer geçen ay düşük yaptı iseniz beta hcg değerleriniz düşmemiştir eşiniz prezarvatif ile korunuyorsa ki prezarvatifte yırtık yoksa hamilelik olasılığı biraz zor geri çekilme yöntemi ise hamilelik düşük oranda olsa bile vardır her şey inşallah senin istediğin gibi olur
saol canım benim bt hcg düşmüştü en son gittiğimde 1,2 idi geri çekilme yöntemi kullanmıştık:KK31:

ovalasyon testinde net va kalın ama acon testte ince ve silik bende yer çizgsimi acaba yanılıyomuyum diyorum. Bugün başka bi marka daha alacam yarın yazarım size
daha önceki gebeliğimde gebelik testi diye yanlışlıkla ovalasyon testinden öğrenmiştim hamile olduğumu inş hakkımda hayırlısı çünkü henüz bir ay oldu düşükk yapalı

saol canım benim bt hcg düşmüştü en son gittiğimde 1,2 idi geri çekilme yöntemi kullanmıştık:KK31:

ay inşalah herşey istediğin gibi olur canımmmmmm ama hamile gibisin sanki canımmmmmm yaaaa

tebrik ederim arkadaşım,yani sen adet gününde ovülasyon testi yaparak mı öğrendin hamileliğini?

2-3 gündür ovülasyon testlerinde çift çizgiyi görmeme rağmen,kan testinde negatif olduğunu öğrendim az önce,ve de adetim başladı :KK43: yani binde bir tutuyor seninki gibi canım...

yıldızcım koydum bak bakalım...

Eklentiler

• $DSC03689.jpg
    $DSC03689.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 127
X