1 Kasım günü, Bilge Türk Bilene Malatya Yolcusu var:)

Canım senin adına çok sevindim.uzun zamandır siteye girmiyorum.baya ameliyat olan olmuş.ayrıca senin burunda gayet hoş olmuş.nazar değmesin maşallahh:))

teşekkür ederim canım:)
daha çok resim koymak istiyorum ama kk'nın formatı değişti belli mbın üstünde resim kabul etmiyor
2 tane kabul etti onları yükleyebildim
kk'nın bu formatı hiç güzel değil, modaratörler sesimizi duysada eski formata dönseler çok memnun olacağız

Bu arada Bilge bey müthiş bir insan ya maşallah Allah onu nazarlardan korusun,

bencede allah onu nazardan korusun
daha nice insanlarii guzel guzel ameliyat etsin :)

selmacımmmm canım dün gece çok merak ettiğim resimlerini gördüm.çok beğendim.ısrara cansu dere burnu istiyodun,benziyo kız.Valla Bilge Beye hayranlığım bi kat daha arttı.Mükemmel bi doktor ve seninde dediğin gibi mükemmel bi insan.senin memnuniyetinde çok güzel.
inan senin resimlerini çoook merak ediyordum,ama yoğunluğumdan dolayı siteye pek gremedim.Malum evlilik yoğunluğu hazırlığı vardı.Bu arada ben 20kasım da çok güzel bir düğünle EVLENDİM,balayını yaptım,İstanbula evime geldim:) 2-3gün öncede net bağlattık:) Artıık buralardaym.:)

Adacığım canım çok sevindim senin adına.düğün fotolarından bir ara bir kaç tane koy da güzel yüzünü göreyim.gelinlikle nasıl oldun çok merak ediyorum.tekrar hayırlı uğurlu olsun...çok öpüyorum

Arkadaşlar maşallah diyim ben burnumdan çok memnunum, o kadar güzel olduki keşke yüzyüze görme imkanınız olsaydı,
doktorumda Müthişti, hem karakter hemde yetenek yönünden nadir doktorlardan Bilge bey,
fakat ben buraya resim yükleyemiyorum:KK43:, foto makinamdan resim atmak istiyorum kb olarak büyük geliyor, yokmu bunun çaresi?
herkese tavsiye ederim Bilge Türk Bileni:),hastalarının sözlerini dikkate alan, sabırlı anlayışlı mütevazi, sakin, çok bambaşka bir doktor profili, ben çok memnun kaldım umarım sizlerde mutlu olursunuz..

Adacım Allah mutlu mesut etsin, çokta güzel bir gelin olmuşun yeni burnuşunla maşallah:),
senin yardımlarını unuturmuyum, Bilge beye ulaşmamıza çok yardımcı olmuştun:),
evet çok hoş oldu canım benim burnumda, msneden görüşünce resim atarım canım:)
sevgiler:)

selmacımmmm canım dün gece çok merak ettiğim resimlerini gördüm.çok beğendim.ısrara cansu dere burnu istiyodun,benziyo kız.Valla Bilge Beye hayranlığım bi kat daha arttı.Mükemmel bi doktor ve seninde dediğin gibi mükemmel bi insan.senin memnuniyetinde çok güzel.
inan senin resimlerini çoook merak ediyordum,ama yoğunluğumdan dolayı siteye pek gremedim.Malum evlilik yoğunluğu hazırlığı vardı.Bu arada ben 20kasım da çok güzel bir düğünle EVLENDİM,balayını yaptım,İstanbula evime geldim:) 2-3gün öncede net bağlattık:) Artıık buralardaym.:)

Lütfen verdiğim linkten devam ediniz

yaGmurluk

http://www.kadinlarkulubu.com/doktorlar-oneriler-sorular/422060-selma1-burun-estetigi-ameliyati.html

Son düzenleyen: Moderatör:
X