1.Gün/Mutluluk Listem

maviumutgibi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2015
1
2
30
Kızlarrr Martın sonunda facebook üzerinden tanıştığım insanla buluşucaz kendisi yurt dışında şu an. ve ben 89 kiloyum. Ama bu seferki hayal kırıklığı olmayacak,dün spora yazıldım,hocamla el ele verip martın sonuna kadar zayıflıcam. Yalnız diyetisyene gitmiyorum çünkü zaten neyi yiyip neyi yememem gerektiğini biliyorum. baharın ilk ayına zayıf girmek isteyen varsa burda da birlikte birbirimizi motive ederek burda başarılı olacağımıza inanıyorum. ben bugün başladım ama şu sıra final haftam hukuk son sınıftayım bu yüzden de fotoğraf çekemiyorum vaktim pek yok ama yedikleirmi yazayım:

sabah- bir bardak sirkeli ballı su ılık
yarım saat sonra beş tane çeri domates,üç tane zeytin,maydanoz,yeşil biber

öğlen- okulda olduğum için bir kase çorba içtim.

akşam-daha yemedim ama şimdiden yazayım. bi arkadaşım üç ayda göbeğini eritti akşamları kırmızj pul biberli yopurt yiyerek bilginiz olsun. ben de akşam bir kase tam yaplı içine iki kaşık pul biberi katacağım ve biraz limon sıkacağım yoğurdu yicem.

kızlar aç kalıyorum ama hızlıca kilo vermek istiyorum o yüzden de ekmek vs kestim tamamen. ama haftada üç kere balık yicem et yiyemiyorum kokusuna dayanamıyorum. bugun 89.8dim bakalım yarın kaç olucam:) görüşmek üzere

X