1 DIŞ GEBELİK 1 KİMYASAL GEBELİK

dyt_725495

Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2023
145
36
27
Ocak ayında klomen tedavisi ile 1 dış gebelik geçirdim 6 ay korunduktan sonra korunmayı bıraktığım ilk ay yani geçen ay gebe olduğumu öğrendim fakat kimyasal imış ve kendiliğinden düştü. Benim gibi olan var mı aranızda??? Aynı şeyleri yaşayan ne zaman hamile kaldınız

Çok geçmiş olsun bidaha gebe kalmadan bi genetik test yaptırın isterseniz

Öyle mi diyorsunuz benim mi yapmam gerek eşimle birlikte mi yoksa
İlk anneye bakılıyor galiba ard arda düşük nedeni araştırılıyor pıhtılaşma mı var yada başka etkenler mi var diye ona göre önlem alınıp gebelik planlanılıyor benim de bi dış gebeliğim var yeni 5 ay oldu şuan tekrar gebelik için tedavi sürecindeyim inşallah

Ben de 6 ay korundum korunmayı bıraktığım ilk ay hamile kaldım plansız bir biçimde

Sanırım sizinle aynı zamanda dış gebelik geçirmişiz 31 ocakta kürtaj+meto iğnesi ile sonlandı

Ben Haziran sonu gibi korunmayı bıraktım hsg için doktora gitmeyi planlıyorken kimyasal gebelik yaşadım
Kimyasal gebelik sağlıklı bir şekilde hamile kalabileceğini gösterirmiş ileriki süreç için 3 ay normal yolla gebe kalmayı beklediğini söyledi kalmazsam eğer sonraki süreçte bakacak

Kimyasal gebelikte klomen kullanmis miydin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…