1 cocugum olmasina ragmen dogal yollardan gebe kalamiyorum

Busra54Nur

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2018
194
-53
26
Ben 4.5 yıllık evliyim .Evlendiğimde zaman okulumun bitmesine az kalmıştı.Cocuk düşünmediğim halde supriz şekilde hamile kaldığımı ogrendim kizim 2 yaşına gelene kadar 3 aylık iğneyle korundum.Pandemi gelince de korunmayı biraktim ilk zamanlar adetim düzenli olmasa da 1 sene sonra anca düzene girdi dedim.Ben covid oldum esim aşı olmustu(kısırlık yapiyo söylentileri var ama gerçek mi bilmiyorum)sonra 30 gün ara ara kanamam oldu doktoruma gittim rahim kalinladmasi olmus antibiyotik ve tr.samin ilaci verdi kullandim ustune kuyruksokumu hacamati oldum tamamen gecti.Su an düzenli adetim var ama hala hamile kalamıyorum benim arkadaşım 2.cocuguna supriz şekilde kalmis.Su an doktora randevu alamadım bulunca alacağım ne yapmaliyim.Moralim çok bozuldu

eEşimi de ikna etmeye çalışıyorum,o sallıyor olacağı varsa olur bende problem yok diyor nerden biliyorsun diyorum çocuğum oldu diyor

Valla biz kadinlar.olaya sadece kendi.tarafimizdan bakiyoruz hic es faktoru gelmiyor aklimiza. Bide.bunun hadi.artik bu.buyudu ikinciyide yap.birlikte buyusunler laflari gelince insan.zaten.stres oluyor. Akisina biraksaniz keske. ( tabi dr.kontrollerini yaptirdikdan sonra)

eEşimi de ikna etmeye çalışıyorum,o sallıyor olacağı varsa olur bende problem yok diyor nerden biliyorsun diyorum çocuğum oldu diyor
O işler öyle değil. Her şey zamanla değişebilir. Sizinkinin özelinde söylemiyorum ama nefret ediyorum bu durumu sözümona erkekliğe leke olarak görenlerden.

Ben de hamile kalmak istiyorum 4 yıldır evliyim oğlum 3. Ayda oldu 1 buçuk yasina geldi korunmayi biraktik ve simdi bana pco diyorlar 1 buçuk yıldır çocuğumuz olmuyor soğan kürü yaptım olmadı bi süre tedavi olmayı denedim psikolojim bozuldu tekrar doktora gitmek istemiyorum

Eşinize verilcek en güzel cevap, zamanla benim doğurganlıgımda azalma oluyoda sende olmuyo mu ? kendilerini sonsuz sperm makinesi olarak görüyolar yaa

Benim eşim de öyle diyor aynı durum bende var ilk çocuk oldu ikincisi olmuyor ben hastaneye gittim aşılama yapılıcak ama adet görmüyom

X