1 buçuk ay sonunda ilk darbe

OVERnight

Guru
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2008
585
6
demin burnuma kendi kendime güzel bir darbe yedirttim arkadaşlar, sol delikten kan geldi buz koydum 2 saattir falan yarın doktora gidicem ne diyorsunuz bişi olmusmudur sizcedelikafadulden

bende kızımdan bi darbe almıştım ama bişey olmamıştı,krem kutusu fırlatmıştı,hem de tam burnuma isabet etmişti:)bence buz yapmaya devam et,en kısa sürede de doktoruna göstermende fayda var diye düşünüyorum.geçmiş olsun.

ela12 sen evlimisin inanamıoruummmmmmm...evet bencede doktora git hemen ama burdan okudugum kadarıyla bişey olmuo darbelerde

geçmiş olsun canım...bir ayı geçmiş...darbelerden etkileneceğini sanmam....doktoruna bi görünmende fayda var yinede...

geçmiş olsun canım ben de birinci ayımda bi darbe yemiştim , bir iki gün ara ara kanadı burnum. doktorum ancak üçüncü aydan sonra belli olur dedi... çok hafif kayma var gibi görünüyodu ama şişlikmiş geçiyo yavaş yavaş... zaten çok ciddi bi darbe almadıkça bozulmuyormuş. sen içini ferah tut...

Çok geçmiş olsun.Bence 1 ay çok yeni.ınşallah zarar görmemiştir.Dikkatli olmalısın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…