1 Aylık Burun Öncesi/Sonrası ?

motherofcatss

🌙
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2021
1.142
1.498
merhabalar ameliyatımdan 1 ay geçti uzun ve sivri bir burnum vardı değişim bu şekilde oldu. hiç kimseden değişmişsin ya da güzel olmuş diye yorum almadım :) merak ediyorum dışarıdan bir gözle burnum değişmiş gibi durmuyor mu diye? sizce nasıl olmuş

Eklentiler

• IMG_4185.png
    401,6 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_4186.png
    526 KB · Görüntüleme: 67
Bence gayet güzel olmuş ve farkta var
Ama doğal olduğu için belki insanlar görmüyor
Benim de öyle burnumda eski yeni hali cok farklı ama çoğu anlamıyor
Önemli olan senin beğenmen
Burnun daha şiş şişler indikçe daha da güzel olacak

Cok guzel olmus. Insanlar ucu anormal sekilde kalkik ve minik burunlar sevdiklerinden artik kimisi fark etmiyor, kimisi de olmamis bu diyor :))
Bir de su var ki eski burnun evet kemerli bi burun ama aslinda kimse senin burnuna oyle senin gibi dikkat etmiyordu normalde. Sen mesela insanlarin burnunu inceliyor musun hic sanmiyorum. O yuzden de kimi zaman fark etmeyenler cikiyor.

evet sanırım dediğiniz gibi çok teşekkürler

çok teşekkür ederim dediğiniz gibi çok kalkık vs olmadığı için sanırım insanlar pek değişim görmüyor

ben çok beğendim. hala kendi burnunuz ama çok daha iyi hali. hani kendimiz telefondan shoplarız ya ufak ufak daha iyi görünsün ama kimse de anlamasın diye, aynı öyle olmuş. tam istediğim tarzda bi değişim. kime ameliyat oldunuz?

Bence yüzünüze çok tatlı bir yumuşaklık katmış yeni burnunuz ve 1 aylık sonuca göre yapay bile durmuyor. ben çok beğendim güle güle kullanın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…