1 ayda kaç kilo verilir?

umutsuzvaka93

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2015
49
6
Kızlar merhaba yasım 22 boyum 150 ben bi aydır diyet yapıyorum kilom 60.8 den 57.5 kadar düştü.( Diyetisyen eşliğinde verdim).Haftada 4-5 arasında da yürüyüş yapıyorum. Doktorum kilo verme hızımın yavaş olduğunu söyledi. :KK43:Bir ayda kaç kilo vermek sağlıklı ?Daha önceden diyet yapıp 63 kilodan 49 kiloya düşmüştüm acaba önceden diyet yapmış olmanın etkisi var mıdır? Peki metobolizmayı hızlandıracak doğal yöntemler var mı ? yardımcı olursanız sevinirim:KK3: :KK16:

Merhabalar.istersen müsait oldugunda kan testi yaptır.ters giden birşeyler varsa çıkacaktır.değerlerini diyetisyenine de göstermelisin tabi.günde 2 bardak yeşil çay iç.herkes söylüyodur artık bunu ama gerçekten işe yarıyor :) bunun dışında zencefil,zerdeçal,acıbiber,yoğurt,tarçın,limon, sirke..bunlardan bol bol yemeklerine katıver.çok yardımcı olacak :)

Merhabalar.istersen müsait oldugunda kan testi yaptır.ters giden birşeyler varsa çıkacaktır.değerlerini diyetisyenine de göstermelisin tabi.günde 2 bardak yeşil çay iç.herkes söylüyodur artık bunu ama gerçekten işe yarıyor :) bunun dışında zencefil,zerdeçal,acıbiber,yoğurt,tarçın,limon, sirke..bunlardan bol bol yemeklerine katıver.çok yardımcı olacak :)
Kan testi yaptirdim degerlerim normalmis. Yesil cay iciyorum gunde 3 bardak ara ogunlerde ve kahvaltimda var. Tekrar gittim bazi gidalarin buna neden olabilecegini soyledi. Alerji testide istemisti bazi gidalara alerjim varmis bu yuzden metebolizmam yavaslamis. Simdi degisik bi diyet listesi uygulamaya basladim. Tesekkur ederim :KK66: digerlerinide deniycem yinedede

bana göre en saglıklısı ayda 4 veya 6 kilodur.zaten uzun süredir kilo verme çalışmaları yapıyosan kilo vermen yavaşlar.bu herkeste böyle hiç üzülme cicim :) ben de aynısını yaşıyorum.kilolarımı verene kadar canım çıktı.şimdi 4 kilom kaldı o kadar zor gidiyorki :)

bana göre en saglıklısı ayda 4 veya 6 kilodur.zaten uzun süredir kilo verme çalışmaları yapıyosan kilo vermen yavaşlar.bu herkeste böyle hiç üzülme cicim :) ben de aynısını yaşıyorum.kilolarımı verene kadar canım çıktı.şimdi 4 kilom kaldı o kadar zor gidiyorki :)

neden bu kadar zor anlamıyorum valla . biraz olsun verdim ama gerisi çok zorlanıyorum:KK43::KK43:

X