1 ayda 7 ella evliyim 2 yıl önce kullandım şimdi hormon değerlerim erken menepozu gösteriyor

Kadriyetaycurr

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2024
165
27
28
Amh 0.29 fsh 13.4 2 yıl önce çok ella kullandım ozamandan başladı sıcak basmalarım erken menepoz şuan dendi Ella yüzündenmi ( ALLAH AŞKINA LİNÇLEYİN DİYEMİ AÇTIM POSTU 24 VE 25 YAŞLARINDA DOĞUM YAPTIĞIM İÇİN ARTIK PSİKOLOJİM BOZULMUŞTU ÇOK ZORDU ÇOCUK BAKMAK 2. ÇOCUĞUMU GERİ CEKİLME İLE HAMİLE KALMİSTİM HEMDE 2 KEREDE FALAN YANİ HEMEN HAMİLE KALABİLEN BİRİSİYDİM DOĞAL OLARAK DOĞUM KONTROL HAPI KULLANSAMDA ONUNLADA HAMİLE KALANLAR OLDUĞU İÇİN ELLA KULLANDİM ELLA İLACİNİDQ BİLMİYORDUM BU DENLİ OLDUĞUNU YILDA 3 KEZ KULLANİLMASİ GEREKTİGİNİ İNSANIN PSİKOLOJİSİNİ DAHA ÇOK BOZARSİNİZ YORUMLARA BAK YA

Son düzenleme:
:KK70: 1 ayda 7 ella nedir ya. Aklım almadı gerçekten. Bir bardak soğuk su için akılsız başın cezasını çekiyorsunuz çünkü.

Eşiniz laf dinlemediyse doğum kontrol hapı kullansaydınız madem. Elinizin altında internet varken 1 ayda 7 kere şu hapı almak çok da bilgisizlik değil kusura bakmayın
Onuda kullaniyordum ama 2 çocuğum peş peşe olduğu için psikolojikmem korkuyordum çok
ayyy hangi akla hizmet??? hadi bir kere korunmadınız ella kullandınız.. sonra habire sevişip ilaç mı içtiniz? ella bir korunma yöntemi değil. hayırlı olsun. hayatınızı mahvetmissiniz
Kız lafmı dinliyordu sanki prezervatif kullanalim diyordum yok

şaka mısınız hanımefendi? Laf dinlemiyorsa diğer korunma yöntemlerini deneyin. Ella korunma yöntemi değil.
Onu diyorum o konuda laf dinlemedi zaten prezervatif istemi geri çekimde hiçbirini daha detaylı yazmak istemiyorum doğum kontrol hapı kullaniyordum zaten ama 2 küçük çocuğum vardı yinede çok korkuyordum

X