1 ayda 2 ayrı yumurta.hamile kalmam mümkün mü

minecatik

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2014
45
3
Mrb canlar, size bir sorum olcak bende pcos var bu ay yumurta oluşması için klomen kullandım ayin 13 ünde ovulasyon testi pozitif çıktı bariz 14 sabahında da pozitif ti sonra negatif lesti 1 haftadır göğüsleri m de şişlik var dün idrarda gebelik testi yaptım 3 farklı marka lena bebetime laboquick lena ve bebetime da silik cizgi gördüm laboquick te bişey yoktu bugün aynı markalar la testi tekrarladım ancak silik cizgi göremedim ancak çok fena akintim ve baş dönmem var kızlar kafam çok karışık cildirmak üzereyim

Bende 3 liralık da silik çizgi producter la boş görmüştüm. Sonra yine beklemiş idrarla yaptım.
Bence kan tahlili yaptırmalısı . İnşallah hamilesindir :)

canım tahlil yaptırmak için biraz beklemek istıyorum negatif cıkarsa cok üzülürüm.ama dün silik çizgi cıkıp bugun hiç cıkmaması normal mı ya

Forumda bu tarz durumlar yaşayan var. Bozuk olabiliyormuş test.
Fakat bana söylenen silik çizgi gördüysem vardır. Ve bence idrarla da değişiyorduk.
Ben bir saatlik idrarla yaptım çıkmadı,
Aynı gün 4 saatlik idrarda ucuz testte çıktı

Canım sakın yanlış anlama inşallah vardır ama ben malesef silik 2. Çizgi çıkıp hamile olmama durumunu özellikle Bebe time ile defalarca yaşadım

Daha 2 gün önce silik test yüzünden boşa heyecan yaşadım ertesi gün kan verince negatifi yedim bence çok güvenmeyin testlere kan tahlili en güvenilir olanı

Canım sakın yanlış anlama inşallah vardır ama ben malesef silik 2. Çizgi çıkıp hamile olmama durumunu özellikle Bebe time ile defalarca yaşadım

Haklısın canım kan testi yaptırmadan emin olmamak lazım bende yaptırana kadar şüpheliydim zaten, kimseye var diyememiştim oyüzdem

bende de aynı durum var canm 17.sinde iğne vuruldm dün yaptım silik ıçıktı ama güvenemyorum. senin dediğin gibi baş dönmem var akıntım hep devam etti..

Bende 3 gün daha beklemeye karar verdim kızlar. 3 gun sonra yine test yapacagim.Hala adet olmadım iki gün geçti. Umudum cok yok ama Inşallah pozitif çıkar. Allah herkesin gönlüne göre versin

Kızlar bugün Comfort erken gebelik testi yaptim idrar da gene silik çıktı bend3 hastaneye gidip kan verdim b hcg 0.7 cikti ben hiçbişey anlamadım bu işten cildirmak üzereyim

Kızlar bugün Comfort erken gebelik testi yaptim idrar da gene silik çıktı bend3 hastaneye gidip kan verdim b hcg 0.7 cikti ben hiçbişey anlamadım bu işten cildirmak üzereyim
Arkadaşım sanırım bazı insanların idrar ında ne car bilmiyorum ama silik 2. Çizgi çıkıyor gebelik olmasa bile. Malesef bende de çok öyle oldu:KK43:

A
Daha 2 gün önce silik test yüzünden boşa heyecan yaşadım ertesi gün kan verince negatifi yedim bence çok güvenmeyin testlere kan tahlili en güvenilir olanı

ayy cok kötü bi durum ya düşunsene o heycanla eşine ailene direk yetiştiriyosun hamileyiiiimmm diye sonra negatif çıkıyooo bencede eb iyisi kan tahlili de ya o bozuk testlerden bana hiç denk gelmedi en azından silik te olsa pozitifi görürdüm ne güzel :):):):):):)

A

ayy cok kötü bi durum ya düşunsene o heycanla eşine ailene direk yetiştiriyosun hamileyiiiimmm diye sonra negatif çıkıyooo bencede eb iyisi kan tahlili de ya o bozuk testlerden bana hiç denk gelmedi en azından silik te olsa pozitifi görürdüm ne güzel :):):):):):)
allahtan kimseye söylememiştim kendi kendime heyecan yapıp üzüldüm görmek daha kötü boşa görmüş oluyorsun illallah ediyorsun bidaha ıdrar testi falan yapmayacağim diyorsun

Kızlar ovulasyon testi bu ay ikinci kez bende böyle çıkıyor. Bunlarda yanlış mı acaba.13 ağustosta da böyleydi şimdi de böyle. Hangisine yumurluyoruim ben lütfen yardım

Eklentiler

• 20140831_192511.jpg
    20140831_192511.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 105
Bilmiyorum ki canım ama onda yumurtan geç oluyormuş. Benim 18 gün önce ovulasyon testi pozitif ti .iki gün önce beta hcg baktirdim negatif çıktı malesef.simdi ovulasyon testi yine pozitif. Yanlız bende polikistik over var adetlerim çok düzensiz.

Bilmiyorum ki canım ama onda yumurtan geç oluyormuş. Benim 18 gün önce ovulasyon testi pozitif ti .iki gün önce beta hcg baktirdim negatif çıktı malesef.simdi ovulasyon testi yine pozitif. Yanlız bende polikistik over var adetlerim çok düzensiz.
bir ayda 2 defa yumurtlanmaz herhalde.siz en iyisi değerlendirin bu günleri.biraz zaman gerek bekle bakalım ne olacak.

X